Mobil

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün kılıfları ortaya çıktı, bazı sırlar aydınlandı!

Katlanabilir akıllı telefon sektörünün iki öncü serisi Galaxy Z Fold ve Z Flip yakın zamanda yeni modellerine kavuşacak.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün kılıfları ortaya çıktı, bazı sırlar aydınlandı!

Samsung, katlanabilir akıllı telefon dünyasını domine etmeye devam ediyor. Enine katlanabilir akıllı telefon dünyasında Galaxy Z Fold, boyuna katlanabilir akıllı telefon dünyasında ise Galaxy Z Flip modelleriyle varlığını sürdüren Güney Koreli teknoloji devi, çok kısa bir süre içerisinde her iki seri için de yeni modelleri resmen tanıtacak. Ancak yeni telefonlardan önce ortaya çıkan resmi kılıflar, her iki cihaz için de bazı önemli bilgileri ifşa etmiş oldu.

Sızdırılan görseller içerisinde Galaxy Z Flip 4 için olan kılıf modellerine baktığımız zaman, bu cihaz için silikon ve deri olmak üzere iki farklı tip kılıfın düşünüldüğünü anlıyoruz. Bu kılıflardan bazıları şeffaf model olarak tasarlanırken bazılarında ise kayışların kullanılması dikkatlerden kaçmadı.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün kılıfları ortaya çıktı, bazı sırlar aydınlandı! - Resim : 1

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün kılıfları ortaya çıktı, bazı sırlar aydınlandı!

Benzer kılıf tasarımlarının Galaxy Z Fold 4 modeli için de geliştirildiğini söyleyebiliriz ancak çok önemli bir farkla. Samsung’un Galaxy Z Fold 4 için geliştirdiği resmi deri kılıf modelinde ayrı bir S Pen tutucusu göze çarpıyor. Bunun anlamı ise, bugüne kadar farklı sızıntılarda iddia edildiği gibi Galaxy Z Fold 4’de S Pen yuvası bulunmayacak. Tabi bu bilginin yeni katlanabilir akıllı telefon modelini dört gözle bekleyenleri fazlasıyla üzeceği de aşikar.

Samsung’un Ağustos ayı içerisinde düzenleyeceği düşünülen etkinlikle katlanabilir akıllı telefon modellerinin yanı sıra 2 de yeni akıllı saat modeli tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.