Mobil

Galeri uygulaması Focus yeni özellikleri ile güncellendi

Android Galeri uygulaması Focus, yeni özelliklerine kavuştu.

Galeri uygulaması Focus yeni özellikleri ile güncellendi

Android geliştirici Fracisco Franco, 1.0.5 sürüm numarası ile bir kaç yeni özelliğe kavuşan Android galeri uygulaması Focus'u yayınladı. Focus, diğer galeri uygulamalarından görünüm ve kullanılabilirlik açısından ayrı bir kulvarda bulunuyor.

1440017040_img20150819234050.jpg

Focus, fotoğraf koleksiyonları bölümleri ile karışık düzende olan diğer uygulamalardan oldukça iyi durumda. Facebook'tan veya cihaz kameranızdan çektiğiniz fotoğrafları farklı kategoriler halinde sunan uygulama, ayrıca söz konusu kategori bölümüne girmeden görüntüler arasında yatay geçiş yapmanıza da imkan veriyor. Daha düzgün ve yeni animasyonlar birden fazla nesneyi seçebiliceğiniz Focus'tan direkt kamara uygulamanızı açabiliyorsunuz.

Focus'un manuel kurulum için son sürümü APKMirror 'da mevcut. Ayrıca alternatif olarak Google Mağazası 'ndan indirilebilen uygulamayı henüz duymayan ve bilmeyen kullanıcıların denemesini öneririm. Ayrıca uygulamaya ilerleyen günlerde Türkçe dil desteğininde geleceğini hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.