Mobil

Game Launcher 2.0 ile oyunlar artık daha akıcı!

Samsung, Game Launcher uygulamasını güncelledi. Game Launcher 2.0 ile oyunlar artık daha akıcı çalışacak. Güncelleme ile ayrıca uygulama da hızlandırabileceksiniz.

Game Launcher 2.0 ile oyunlar artık daha akıcı!

Samsung, Galaxy S6 ile Game Launcher adını verdiği bir uygulamayı sunmuştu. Game Launcher sayesinde; uygulama içerisine attığınız oyunu başlatma sırasında telefonun RAM'i temizleniyor, gereksiz servisler uyutuluyor ve bu sayede oyun daha akıcı ve hızlı açılıyor. Hatta Game Launcher ile oyun içi FPS'i bile ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulamaları da hızlandırabilirsiniz

Samsung, bugün Game Launcher uygulamasını güncelleyerek yeni bir arayüz ve yeni özellikler sundu. Game Launcher 2.0 ile uygulama arayüzü baştan aşağıya değişiyor. Ayrıca Game Launcher 2.0 ile oyun dışında uygulamaları da hızlandırabiliyorsunuz.

Game Launcher 2.0'ın özellikleri arasında Game Discovery ve My Diary yer alıyor. Game Discovery ile kullanıcının oyun geçmişi ve tercihlerine dayalı olarak özelleştirilmiş oyun önerileri sağlanıyor. My Diary ile ise oyun kayıtlarını analiz ederek kayıt altına alabiliyorsunuz.

1480589159_game-launcher-20main1f.jpg

Galaxy S7, S7 edge, S6 ve S6 edge için güncellenen Game Launcher 2.0, yeni güç tasarrufu özelliği ile kullanıcıların oyun oynama sürelerini en üst düzeye çıkarıyor. Yeni sürüm ile oyun dışı uygulamaları kapatma, bildirimleri kapatma, geri tuşunu kilitleme ve ekran görüntülerini kaydetme gibi özellikler de geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.