Mobil

Gameloft 9mm HD: Android Marketteki yerini aldı.

Gameloft' un müthiş akiyon oyunu 9mm, bazı Android tablet ve akıllı telefonlar için yayınlandı.


Gameloft, Grand Theft Auto ve Max Payne karışımı 9mm adındaki oyununu Android platformu için resmi olarak yayınlandı. 12.95 TL' ye satılan oyun etkileyici grafiklere sahip.

1317278862_gameloft9mmdetay2.jpg

Oyunun Konusu

John Loose Kannon adındaki korkusuz bir polis ve takımı, yerel bir uyuşturucu liderinin kardeşini öldürüp, milyonlarca doları çalarak, şehirdeki tüm çetelerin hedefi haline geliyor. Biz oyunda Kannon' u yöneteceğiz ve çete liderlerini öldürmeye çalışacağız.

Oyunu Özellikleri

1317278842_gameloft9mmdetay1.jpg

Tıpkı Max Payne' de olduğu gibi ağır çekimde uçarak ateş edebiliyoruz. 3 boyutlu parçalanma ve patlama efektleride üst düzeyde yapılmış. Oyuna çeşitli tabancalar, makinalı tüfekler, el bombaları ve daha bir çok mühimmat eklenmiş.

Oyunun en güzel özelliklerinden biride çoklu oyuncu desteğinin olması. 12 oyuncuya kadar, 4 farklı haritada, Team Deadmatch ve Free for All oyun türlerinde çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun müzikleride oldukça etkileyici. Freeway & Jake One, Beanie Sigel ve Apathy gibi şarkıcıların kaliteli müzikleri oyunu oynarken sizi oyuna iyice adapte ediyor.

İndirme Bağlantısı

Oyun şuan için az sayıda tablet ve akıllı telefonları destekliyor ama çok kısa bir zamanda piyasadaki tüm Android cihazlarına destek verilecek.

Oyunu satın almak için Android Market Web Mağazısı'n daki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Videosu

Yorumlar
Hesen
Guzel olus
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.