Mobil

Gangnam Style Android'de - İndir!

Bu şarkı şimdide Android tabanlı mobil cihazlarda duvar kağıdı olarak yayınlandı.

Gangnam Style Android'de - İndir!

PSY, Güney Kore'nin başkenti Seul'da bulunan zengin mahallesini tiye aldığı şarkısı Gangnam Style ile dünyanın son dönemde en popüler insanı olmayı başardı. Dünya çapında oldukça ilgi gören bu şarkı şimdide Android tabanlı mobil cihazlarda duvar kağıdı olarak yayınlandı.

İnteraktif duvar kağıtları, Android kullanıcıları içinde geliştirildi ve ne zaman bir e-mail veya sms alsanız harekete geçiyor. Bu uygulamada çeşitli ayarları yapmakta mümkün oluyor.  Gangnam Style klibindeki bir sahneyi bu ayarlar ile telefonunuz sizi yeni bir ileti ile uyarması için seçebiliyorsunuz. Ayrıca parçada yer alan 'sexy lady' kısmını, telefonunuzun standart uyarı sesi olarak ayarlanabiliyorsunuz.

1354798020_121205gangnam.hlarge.jpg

PSY'nin her uyarıda canlanıp dans etmesi, komik surat ifadeleri yapmaya başlayan "Gangnam Style Live Wallpaper" adlı uygulama ile ayrıca şarkıcının attığı en son tweet'ler, konser tarihleri, turne bilgileri de takip edilebiliyor.

Play Store'da 0.92 dolar olan uygulamayı indirmek için tıklayın!

Yorumlar
İğrenç
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.