Mobil

Garanti Bankası Android uygulaması yayınlandı

Türkiye' de yavaş yavaş artan Android banka uygulamalarına bir yenisi daha eklendi.


Geçtiğimiz günlerde Garanti Bankası Android uygulamasını yayınladı. Genel olarak güzel bir uygulama olsa da cep şubesi diğer banka uygulamalarında olduğu gibi wap şubesine bağlanıyor.

Yayınlanan uygulama hem android akıllı telefonlar hemde tabetler ile uyumlu çalışabiliyor.

Peki bu uygulama ile neler yapılabilirsiniz?

Piyasa bilgilerine grafikler işliğinde takip edebilirsiniz. Garanti Bankası tarafından yayınlanan haberlere göz atabilirsiniz ve yine haberler bölümünden videolu piyasa yorumlarını izleyebilirsiniz. Cep şubesine wap üzerinden bağlanabilirsiniz. Kart ve Kredi kartı başvurusu yapabilir, yatırım danışmanınızı arayabilirsiniz. Ayrıca harita üzerinden size en yakın paramatik ve şubeleri görebilir, yol tarifi alabilirsiniz. Son olarak CepBank para gönderme işlemini direk uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulama genel olarak güzel. Fakat Cep şubesi tamamen uygulama olarak gelmeliydi. Yani en azından kullanıcılar Garanti Bankasından bunu beklerdi. Umarız ilerleyen sürümlerde cep şubesi uıygulamaya entegre edilir.

Garanti Bankasının Android uygulamasını indirmek için tıklayın.

1311666205_garantibankasiandroid.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.