Mobil

Gençler de Apple’ı gözden çıkardı

Apple yeni trend olmayacak

Gençler de Apple’ı gözden çıkardı

Neyin daha çok tutulduğu neyin havalı olduğunu merak ederseniz bir ülkenin gençlerine sormanız gerekir. Apple bu konuda saltanatını epey sürdürdü sanıyorum. Herkesin elinde gördüğümüz iPhone 4 ya da 4S’lerin modası da yavaş yavaş geçiyor. Peki yeni moda ne olacak?

Öyle görünüyor ki Apple sırasını savmış görünüyor. Gençler önceki modanın iPhone olduğuna karar vermişti ancak onlar da artık bu modanın geçtiğini söylemeye başladı. Önce iPhone 5’in yaydığı hayal kırıklığı dalgası. Ardından Galaxy S 3 ve Note’ların güçlü girişleri kaleyi içten ve dıştan fetheden etkenler oldu.

1358108604_surafce.png

Evet gençlerin yeni gözdesi de Galaxy ve Microsoft Surface oldu. Böyle kabuller komik olsa da bir çok firmanın satış rakamlarında etkili maddelerden biridir. Son iPhone’u almak yerine Samsung Galaxy ve tablet piyasasından da herkesin kolunun altında bir Surface görmeye hazır olun.

Yorumlar
Misafir
elma zaten cihazının yayılmasıyla ilgili bir derdi olmadı ki. onun tek derdi ben istediğim fiyata ne kadar satarsam diye düşünüyor. hani deyim yerindeyse bir olsun benim olsun diye düşündü. tüketiciyi düşünmüş olsa İOS' un lisansını başkalarıda verirdi. çünkü apple teknoloji üretmiyor ve biliyor ki başkaları bu işi appleden çok daha iyi yapıyor. millet uyandı artık, elmanın tuzağına düşmüyor. elma çürüdü artık.
Cevapla
ugur
serkan arkadaşım ios lu olmak için paralı olmaya gerek yok, uygulamaların çoğu paralı çünkü apple açgözlü bir şirket, apple out android in.bu böyle biline
Cevapla
Misafir
Hadi Apple'ın düşüşünü anladıkta Surface'de neyin nesidir :) Microsoft rezil olmamak için Surface satışlarını açıklayamazken sizin Surface'i yükselişte göstermeniz patalojik bir vakadır bence :)
Cevapla
Misafir
apple zaten bitti. kendi evinde yani amerika bile en çok galaxy S3 satış yaptı. apple insanlara değerinin yarısı fiyat bile etmeyecek cihazlar aşırı yüksek fiyattan sattı. millet artık kandırıldığını ve akıllı telefonları nasıl ucuz daha çok özellikli ve daha kullanışlı olabileceğini android cihazlarla gördü. zaten sözleşmeli olarak gsm şirketleride satmasa satış bile yapamayacak. ölü yatırımı yapmak istemeyen android cihaz alır.
Cevapla
k.g
ya surfacemis ya bi git uydurma haberlerle yine karsinizdayiz havasi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.