Mobil

General Mobile güncelleme konusunda ilk beş sırada!

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, güncelleme konusunda dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı. İşte detaylar!

General Mobile güncelleme konusunda ilk beş sırada!

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı. Google ile olan işbirliği kapsamında General Mobile, güncellemeler konusunda da iddiasını sürdürüyor.

Bu kapsamda akıllı telefon seçimi yaparken kullanıcıların en çok dikkat ettiği konulardan biri olan markanın güncellemelere verdiği önemi ölçmek amacıyla AOSMark’ın telefon üreticilerini güncelleme desteklerine göre puanladığı listede Türkiye’nin yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

General Mobile güncelleme konusunda ilk beş sırada!

Android API levelinde değişime sebep olan güncellemeleri baz alarak hazırlanan listedeki markalar 6 üzerinden puanlandı. Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

Ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına en yeni teknolojileri sunan General Mobile, kullanıcılarına en güncel ve en güvenli Android versiyonunu sunan marka olarak bugün dünyanın önde gelen mobil teknoloji şirketleri ile ortak çalışıyor ve 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Yorumlar
can
gm5 plus için androidone olmasına rağmen android 8 güncellemesini son alan telefonlardan biriydi. kim ki general mobile firmasını övüyorsa yalan söylüyordur.
Cevapla
Engin
Çevirmeli eski telefon bile daha iyi
Cevapla
hakan
GM biraz daha kaliteli cikarsa su telefonlarini bircok markayi geride birakacak.ama bastan buyuk hatalar yaptilar.simdide toparliyamiyorlar.kalite kalite ekranda kalite cercevede kalite arka kapakta kalite boyle olmazsa hep arkalardan gelirsiniz ona gore.
Cevapla
HULUSİ
Bana 8 oreo gelmiyor napmam gerek
Cevapla
Miisssofiir
Elite kullanıyorum telefon şarjdayken çıldırıyor .. şöyle anlatıyım whatsaptta ''a'' tuşuna basmaya çalışırken ''aawet'' gibi sonuçlar çıkıyo ortaya telefon bildiğin random yapıyor .. türk malı diye aldık almaz olaydık .. günde yemin ederim 5 kere şarja takıyorum telefon %90 da kendini kapatıyo bi açıyorm %15 kalmş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.