Mobil

General Mobile’dan Teknofest’e özel yüzde 10 indirim!

Yerli ve milli marka olan General Mobile, Teknofest’e özel olarak festival alanındaki ürünlerine yüzde 10 indirim sunuyor.

General Mobile’dan Teknofest’e özel yüzde 10 indirim!

Ürün tasarımından Ar- Ge’ye ve üretime kadar birçok sürecini Türkiye’de gerçekleştiren General Mobile, 20-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleşecek olan Türkiye'nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İstanbul’da teknoloji severler ile bir araya geliyor.

General Mobile’dan Teknofest’e özel yüzde 10 indirim

Festivalde ‘A 40’ standında bulunan General Mobile, fuar boyunca yerli tasarım, AR-GE ve yerli üretimle pazara sunduğu akıllı telefonları ziyaretçilere tanıtacak. General Mobile ayrıca; GM 8, GM 8 GO ve geçtiğimiz günlerde lansmanını gerçekleştirdiği GM 9 Pro ürünlerinde Teknofest ziyaretçilerine özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Havacılık, uzay ve teknoloji alanında farkındalık oluşturmak ve teknolojiye olan ilgiyi artırmayı hedefleyen Teknofest’te General Mobile, Türkiye’de 100 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği, Avrupa’nın ve Balkanların en büyük akıllı telefon üretim üssü olan fabrikasını ve bu fabrikada üretimini gerçekleştirdiği, GM 9 Pro’nun tanıtımlarını da gerçekleştirecek.

Yorumlar
Seva
Yorum yapmaya bile değmez. Şunları yazmak için harcadığım zamana bile yazık.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.