Mobil

Gerçek iPhone 6 sahtesinden nasıl ayırt edilir?

Sahte iPhone 6 nasıl anlaşılır?

Gerçek iPhone 6 sahtesinden nasıl ayırt edilir?

Son zamanlarda Apple iPhone 6 sızıntılarından bol miktarda gördük. Şirket her yıl aylar önceden bir iPhone modelinin hazırlıklarına başlıyor. Çalışmalarla birlikte sızıntılarda başlıyor ve gerçeğe yakın görüntülerin yanı sıra yayınlanan birçok rapor, görüntü ve videonun gerçekle alakası yok görünüyor.

iPhone 6’da da aynı durum gerçekleşti ve büyük ihtimalle iPhone 6 tanıtılana kadar da bu durum böyle devam edecek. Ancak gerçek iPhone olup olmadığını bilmek pek mümkün değil gibi görünüyor. Cihazın tasarımı tanıtılana kadar Apple’da sır olarak kalıyor.

Fransız blogger Steve Hemmerstoffer, gerçek iPhone ile sahte iPhone’u ayırt etmenizi sağlayacak bir görsel yayınladı. Görselde iPhone’un kamera ve sensörlerin konumu ve büyüklüğü örnek gösterilmiş.
Görselde iPhone 6, GooPhone i6, Wico i6 ve kukla iPhone modelleri örnek olarak verilmiş. Son zamanlarda yapılan akıllı telefon dolandırıcılığını da oldukça fazla duyuyoruz. Bu görsele bakarak sahte iPhone 6 ve gerçek iPhone 6’yı ayırt edebilirsiniz.

1409740682_iphone-6-real-vs-clone.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.