Mobil

Gezginler için en iyi 60 mobil uygulama - Planlama

Eğer çok seyahat eden biriyseniz, bu uygulamaları kaçırmayın!


Yoğun çalışan ve seyahat eden insanlar için hayat daha zordur. Yoğun çalışma temposu içinde planlı olmak rezervasyon ve planları uygulamak daha zordur. Ancak akıllı telefonların çıkması ve her alanda geliştirilen uygulamalar sayesinde her şey daha kolay hale geldi.

Özellikle seyahat ederken yardımcı olan uygulamalar büyük kolaylık sağlıyor. Yoğunluktan tatil planı yapamayan mobil kullanıcılar bu uygulamalarla bu sorunu çözebilirler. İyi tatil organize etmek ve planlamak için birçok uygulama mevcut.

1374400958_travel-apps.jpg

Bu haberimizde sizlere kolaylıkla bir yer alabileceğiniz, kalabileceğiniz ve karnınızı doyurabileceğiniz yerlerde yardımcı olacak bazı uygulamaları sunacağız. Bu liste ayrıca seyahat rehberleri ve planlamacıları, ulaşım uygulamaları, Haritalar / GPS uygulamalarının yanı sıra Kamu hizmeti veren uygulamalardan oluşuyor.

Kafanız karışmasın diye her kategoriye ayrı başlık açtım. Aşağıdaki liseteden istediğiniz başlığı inceleyebilirsiniz.

Sonraki sayfalarda Seyahat Rehberi / Planlama ile ilgili en iyi uygulamaları inceleyebilirsiniz.


Seyahat Rehberi / Planlama

YELP

Yelp, yolculuk sırasında yemek, içmek, alışveriş, dinlenmek ve eğlenmek için en iyi yerler bulmaya ve planlamaya yardımcı olur.

1374401186_yelp.jpg

Platform: iOS | Android

TripAdvisor

TripAdvisor dünyanın her yerinde, herhangi bir çevrede otel, restoran ve turizm noktaları bulmak için harika bir araçtır.

1374401293_tripadvisor.jpg

Platform: iOS | Android

Travelocity

Uçuş ve ulaşımın diğer formları hakkında ayrıntılı bilgi veren Travelocity uygulaması ayrıca seyahat için en iyi seçenek ve zamanı belirtiyor. Ayrıca  bulunduğunuz konuma en yakın otel ve en iyi fırsatları gösterir.

1374401756_travelocity.jpg

Platform: iOS | Android

Tripwolf

Dünyanın en popüler şehirlerini keşfetmek için en iyi rehber mi arıyorsunuz? Tripwolf hatta bir İnternet bağlantısı olmadan doğrudan uygulamalara erişilebilir örneğin haritalar, kılavuzlar, özellik vb.

1374401831_tripwolf.jpg

Platform: iOS | Android

TripDoc

TripDoc, notlarınızı tutmak için seçenekler sunar ve gezi düzenlemek istediğiniz geçerli konumunuzu e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz yerleri haritalarda işaretlemenize yardımcı olur. Ayrıca yerleri listeli şekilde bir harita üzerinde her şeyi ile görmenizi sağlar.

1374402020_tripdoc.jpg

Platform: iOS

TouristEye

TouristEye ziyaret ve görmek istediğiniz şehirleri seçmek için seçenek sunar. Aynı zamanda ulaşım rezervasyonu, konaklama ve seyahat olaylar hakkında bilgi almanızı sağlar.

1374402233_touristeye.jpg

Platform: iOS | Android

Lonely Planet

Lonely Planet seyahat ve dünya ile eş anlamlıdır. Bu Seyahat Rehberi uygulaması Lonely Planet ile ülkenizi kılavuzları, şehir rehberleri, ses kalıp kitapları ve turlar hakkında bilgileri satın almak ve saklamak için bir seçenek sunuyor. Tüm bu kılavuzlara da çevrimdışı erişilebilir.

1374402386_lonely-planet.jpg

Platform: iOS

WorldMate

WorldMate seyahat ve planlarınızı kolayca yapmanıza yardımcı olur.

1374402473_worldmate.jpg

 Platform: iOS | AndroidKAYAK

Kayak, bir numaralı mobil seyahat organizatörü sizin parmaklarınızın ucunda tam yol düzenlemenize olanak verir. Kolayca kontrol veya uçuş, otel ve araç kiralama fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

1374402590_kayak.jpg

Platform: iOS | Android

MTrip

mTrip: Bölgenizde turistik yerleri görüntülemek için artırılmış gerçeklik kullanır ve talimatlar ile her turistik yer için size yol gösterir. mTrip da kişiselleştirilmiş e-kartpostal ile Facebook ya da e-posta üzerinden arkadaşlarınızla gezi paylaşmanızı sağlar.

 1374402686_mtrip.jpg

Platform: iOS | Android

Hipmunk

Hipmunk uçuş karşılaştırmalarınızı sağlayan en iyi uygulama. 

1374402829_hipmunk.jpg

Platform: iOS | Android

TripIt

TripIt, seyahatlerinizi düzenlemek ve paylaşmak için çok kolay bir alternatiftir.

1374402914_tripit.jpg

Platform: iOS | Android

Gogobot

Gezi planınıza yardımcı olmak için bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Gogobot 60.000 yer ve içeriden ipuçları üzerinde göz atarak bu konuda size yardımcı olur. Gogobot uygulamasının ayrıca Facebook ve Twitter'da paylaşmak için yolculuğun çarpıcı fotoğraf kartpostal oluşturmak için bir aracı bulunuyor.

1374403040_gogobot.jpg

Platform: iOS

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.