Mobil

Gionee M5, çift bataryalı akıllı telefon saflarına katıldı!

Gionee, dört gün pil ömrü sunacağı söylenen çift bataryalı M5 akıllı telefonunun görselini paylaştı.

Gionee M5, çift bataryalı akıllı telefon saflarına katıldı!

Dün sizlere günümüzde akıllı telefonlardaki en büyük sorunun batarya yetersizliği olduğunu ve bu soruna çözüm getirmek adına harekete geçen Çinli bir firma olan Innus'un D6000 isimli çift bataryalı akıllı telefonunu satışa sunacağını duyurmuştuk. Bugün ise bir başka Çinli firma olan Gionee yayınladığı görselle çift bataryalı akıllı telefon üreticilerinden biri olacağını ortaya koydu.

1432577464_img20150525210813.jpg

Bugünün akıllı telefonlarının batarya sorununa el atmaya hedefleyen Gionee, M5 isimli modeli yukarıdaki teaser'da da gördüğünüz gibi iki batarya kapasitesi ile donatılmış olacak. Cihazda bulunacak pillerin kapasitesi veya bu birimin diğer teknik özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Gionee'nin M5 ile 4 gün ve üstünde bir şarj ömrü sunacağı söyleniyor.

Öte yandan önümüzdeki günlerde Gionee'nin bu ilginç modeli ile ilgili biraz daha fazla bilgileri görmemiz mümkün görünüyor.


1432642637_en-buyuk.jpgYorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.