Mobil

Samsung Galaxy S6 10 Milyon Barajını Aştı

Galaxy S6, en çok satılan Galaxy telefonu olma yolunda ilerliyor!

Samsung Galaxy S6 10 Milyon Barajını Aştı

Samsung'un Dünya Mobil Kongresi 2015'te tanıttığı yeni nesil amiral gemisi telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve hem tasarım hem de performansı ile Android ekosisteminin tahtına oturdu.

Galaxy S6 Edge olan ilgi öylesine büyük oldu ki Samsung siparişlere cevap verebilmek için ek bir üretim tesisi kurduğunu duyurdu. Bu üretim tesisinin Galaxy S6 Edge'nin bükülebilir ekranının kasaya montajı için kurulmuş bir üretim bantı olduğunu belirtelim.

1432555043_samsung-galaxy-s6-edge.jpg

Galaxy S6 Kaç Adet Sattı

Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S6, 27 gün içinde global pazarda 10 milyon adet satış rakamına ulaştı. Birçok üretici için bu rakam gerçekten başarılı sayılabilir fakat Samsung'un 2015 planlarında 70 milyon adetlik Galaxy S6 satış hedefi sanırızki gerçekleşmeyecek. Lakin sadece 3 ay sonra Galaxy Note 5 ve muhtemelen Galaxy Note 5 Edge tanıtılacak.

2015 yılını çıkış yılı olarak gören Samsung bakalım istediğini bulabilecek mi?

:: Samsung Galaxy S6 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.