Mobil

gnçtrkcll'lilere "Bi Günlük Paketler" sadece 1 TL

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, gençlerin ihtiyaçlarına anında cevap verecek bir kampanya hazırladı.

gnçtrkcll'lilere "Bi Günlük Paketler" sadece 1 TL

Gençlerin hem iletişim hem de sosyal ihtiyaçlarına yönelik özel avantajlar sunan Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, şimdi de zor anlarında gençlerin yanında. Bakiyesi azalan, paketi biten gençlerin imdadına yetişecek gnçtrkcll paketleri sadece 1 TL. gnçtrkcll, üyelerine her yöne 20 dakika konuşma, her yöne 100 SMS veya 100 MB’lık internet paketlerinden her birini  SMS göndererek satın alma imkanı sunuyor. Hattında bakiyesi olmak koşuluyla kampanyadan 26 yaş altı faturasız tüm gnçtrkcll’liler yararlanabiliyor.

1 SMS’le “bigünlük” paketler

1420024190_gnctrkclllilere-bi-gunluk-paketler-sadece-1-tl.jpg

gnçtrkcll’in gençleri düşünerek hazırladığı “bigünlük” paketleri almak için sadece 2222’ye SMS göndermek yeterli. 24 saat geçerliliği olan her yöne 20 dakika paketi için BIGUN DK, her yöne 100 SMS paketi için BIGUN SMS ve 100 MB paketi için BIGUN MB yazıp 2222’ye göndermek gerekiyor.

Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar, “7,3 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, kurulduğu günden bu yana her zaman ilklere, pek çok avantaja ve eğlenceli aktiviteye imza attı. Şimdi de gnçtrkcll’lilerin anlık dakika, SMS ya da internet ihtiyaçlarına çözüm olarak sunduğumuz 1 TL’lik kampanyamızla gençlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu hizmetimizi gençlerin, günlük hayatta anlık yaşadıkları bakiye sorunlarını ortadan kaldırmak için onların beklentilerinden yola çıkarak hazırladık. Gençler için internetsiz, sms’siz ve dakikasız bir hayat neredeyse düşünülemez. Biz de gençlerin hiçbir zaman hiçbir yerde mağdur olmaması ve gnçtrkcll’in sunduğu avantajlar dünyasından en iyi şekilde yararlanabilmesi için çalışıyoruz.” 

 1420024289_ec3727.jpg

“Bİ GÜNLÜK” PAKETLER KAMPANYA DETAYLARI

·        gnçtrkcll’liler için günlük her yöne 20 dakika, her yöne 100 SMS veya 100 MB paketlerinden her biri 1 TL.

·        Günlük dakika, SMS ya da internet ihitiyacını karşılamak için her yöne 20 dakika için BIGUN DK, her yöne 100SMS için BIGUN SMS ya da 100MB için BIGUN MB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek yeterli oluyor.

·        Her bir paket 24 saat içerisinde sadece 5 kez satın alınabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.