God of War'ın epik müzikleri artık Spotify'da!

Sony ile anlaşan müzik platformu, çıkmadan efsane olan God of War oyunun müziklerini Spotify üzerinden kullanıma sundu.

God of War'ın epik müzikleri artık Spotify'da!

Henüz yeni God of War oyununun piyasaya sürülmesine beş gün var, ancak oyunu bekleyen heyecanlı oyuncuları oyalacak güzel bir haberimiz var. Şu an oyunun müzikleri Spotify'a özel olarak paylaşılmış durumda. Toplamda 21 parçalık albüm sizin için yeterli değilse, daha fazlası da ilerleyen günlerde eklenmiş olacak.

PlayStation Blog'da, God of War'ın bestecisi Bear McCreary, oyunun soundtrack'ına nasıl yaklaştığını dile getirerek; “Yeni God of War için yaptığım çalışmalar adeta beni tarihin tozlu raflarına götürdü. Derin koroları, epik inişler ve çıkışlar... ve tüm bunları Norveç kültürü adına yeniden deneyimledim. Yeni temalar yazdım ve çeşitli halk geleneklerinden gelen egzotik enstrümantasyon ve dillerle tanıştım.” sözleri ile yaşadığı deneyimin ne kadar farklı olduğunu dile getiren McCreary, eleştirmenlerin oyunun müzikleri hakkında ki yorumlarını duyduğunda ortaya çıkardığı eserlerden ne kadar gurur duyduğunu da ek olarak belirtti.

God of War'ın epik müzikleri artık Spotify'da! - Resim : 1

Yeni God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 ve Pro için raflardaki yerini almış olacak. Dilerseniz buradan oyunun dijital sürümünü ön sipariş edebilir ve ek olarak dijital tema, zırh seti ve oyunun dijital albümüne erkenden erişme fırsatı yakalayabilirsiniz.