Mobil

Google bu sefer fena çuvalladı açıklama bekleniyor!

Tanıtımın üzerinden henüz birkaç hafta geçmesine rağmen Pixel 5 için ciddi sorunlar bildirilmeye başlandı.

Google bu sefer fena çuvalladı açıklama bekleniyor!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Pixel 5'i satın alan kullanıcılar, Google destek forumlarında cihaz hakkında bir çok sorun bildirmeye başladı. Google, bahsedilen sorunlar hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Google Pixel 5 için şikayetler çığ gibi büyüyor!

Google, akıllı telefon sektöründe son yıllarda boy göstermeye başlamıştı. Tanıttığı Pixel markalı akıllı telefonlarla iyi bir izlenim oluşturan firma, yeni amiral gemisi Pixel 5'i geçtiğimiz günlerde tanıttı. Tanıtımın üzerinden henüz birkaç hafta geçmesine rağmen telefonla ilgili ciddi sorunlar bildirilmeye başlandı.

Google Pixel ürün forumlarında ekran panelinin telefonun ana gövdesinden ayrıldığını bildiren şikayetler açıldı. Kullanıcılar, ekranla gövde arasında oluşan bu boşluğun toz ve suyun girmesine izin verebileceğini düşünüyor. Google, Pixel 5'i 1,5 metreye kadar suya dayanıklılık iddiasına sahip olan IP68 sertifikasıyla beraber piyasaya sürmüştü.

Google bu sefer fena çuvalladı açıklama bekleniyor! - Resim : 1

Google'ın destek forumlarında bir kullanıcı tarafından paylaşılan bu görüntüde kolaylıkla fark edilebilir bir şekilde cihazın gövdesi ile ekran paneli arasında bir ayrılma var. Bu da kullanıcıları cihazı ıslak bir zemine koymadan önce iki kere düşünmesine neden oluyor. 

Pixel 5'in yalnızca birkaç hafta önce piyasaya sürüldüğünü göz önünde bulunduracak olursak, oluşan sorunlar fabrika çıkışıyla alakalı gibi görünüyor. Şu anda çok fazla sayıda şikayet olmasa da telefonun yeni tanıtıldığını, sorunun gelecekte oldukça yaygın olabileceğini de belirtmek gerek.

Yorumlar
Gücce
Hormonlu OS heliyor OS Huawei )))
Cevapla
Batın
Ben telefonu 1.5 senedir böyle kullanıyorum ekranda bant var (telefon Gm8)
Cevapla
Alperen
Malca
Cevapla
💎G@kko💎
Gogıl bele giderse batar
Cevapla
X Artık Biliniyor
Yerli ve milli :) Çipra yuri gagarin hugo boss madonna umberalla ( senin yorumun bundan bile daha saçma olduğunu ispatlamak için)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.