Mobil

Google Hangouts, Android için güncellendi

Google, popüler sohbet uygulamasına birçok işlev kazandırdı.

Google Hangouts, Android için güncellendi

Tüm mesajlaşma uygulamalarını tek bir çatı altında toplamak hedefiyle mayıs ayında düzenlenen Google I/O etkinliğinde Hangouts uygulamasını duyuran Google, aradan geçen sürede söz konusu uygulama için birçok güncelleme yayınladı. Ancak Google'ın son yayınladığı güncelleme paketi beraberinde getirdiği yenilikler itibariyle kullanıcıları bir hayli memnun edecektir.

1380178575_google-hangouts-update-630x393.jpg

Android platformunda güncellenen uygulamada artık kimlerin çevrimiçi ve çevrimdışı olduğunu görebileceğiz. Google aktif olan kullanıcıları yeşil, pasif olanları ise gri renkte balonlarla belirliyor. Ayrıca uygulamada daha gelişmiş bir kişi listesi karşımıza çıkıyor. Burada kişiler, Hangouts yaptığınız kişiler, Önerilen Kişiler ve Diğer Kişler şeklinde 3 gruba ayrılıyor. Ayrıca listenizde görmek istemediğiniz kişiyi kaldırmak için üzerine basılı tutarak gizle seçeneğini tıklamanız yeterli.

Güncelleme henüz size ulaşmadıysa Hangouts 1.2 sürümünün APK dosyasını buradan indirerek yükleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.