Mobil

Google Klavye güncellendi [indir]

Daha kararlı bir yapıya bürünen klavye uygulamasına sesli emoji desteği geldi.


Google’ın resmi klavye uygulaması Google Klavye henüz sektörün öncüleri Swype, ve Swiftkey kadar gelişmiş özellikler sunmuyor ancak, Google her geçen gün klavyesini geliştirmeyi sürdürüyor. Android L geliştirici önizleme sürümü kapsamında materyal tasarımdan nasibini alan uygulama bu özelliğini sonbaharda tüketicilere sunacak. Android L öncesinde klavye için yeni bir güncelleme dağıtımı başladı.

Kademeli olarak dağıtılan güncellemeyle birlikte Google Klavye’ye yeni diller eklendi. Daha kararlı bir yapıya bürünün klavyeye güncelleme kapsamında ayrıca sesli emoji desteği (Android 4.4 ve sonrası sürümler), tuşa basıldığında görüntülenen pop-up animasyonlar, hata düzeltmeler, iyileştirilmiş öneriler ve düzeltmeler sunuluyor.

Android cihazınızda Google Klavye uygulaması yüklü ise güncelleme otomatik olarak size ulaşacaktır. Dilerseniz alt bölümde herhangi bir linkte APK dosyasını indirerek kurulumu siz gerçekleştirebilirsiniz.

1- AndroidFileHost

2- MediaFire

3- MEGA

1405069764_22.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.