Mobil

 Google Messenger'a GIF özelliği geldi!

Google Messenger yeni güncelleme ile yeni widget ve GIF desteğine kavuştu.

 Google Messenger'a GIF özelliği geldi!

Google, SMS ve MMS uygulaması olan Google Messenger için bir güncelleştirme yayımladı. Bu yeni güncelleme bazı hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri ile birlikte iki yeni özellik getiriyor. 

1426285143_img20150314000034.jpg

Güncelleme ile sunulan ilk özellik animasyonlu GIF desteği. Artık Messenger'da içinde bu animasyonlu GIF dosyalarını görüntüleyebilir yada bir arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Bir GIF göndermek için, sadece ekleme simgesine tıklamanız ve galeriden GIF dosyasını seçiyorsunuz. Mesaja eklediğiniz resme bir kez dokunduğunuzda uygulama size animasyonlu GIF'in önizlemesini sunacak. Mesajı göndermek istediğinize emin olduktan sonra gönder butonuna dokunmanız yeterli.

1426285161_img20150314000055.jpg

Aynı zamanda güncelleme, cihazınızın ana ekranına mesajlarınıza bakmak için izin veren yeni bir widget ile geliyor. Google Messenger Android cihazınızda yüklü ise, Google Play Store üzerinden güncellemeyi yapabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.