Mobil

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ilk defa ortaya çıktı

Google tarafından duyurulmasının üzerinden aylar geçmesine rağmen henüz çıkış yapmayan yeni Pixel modelleri, bir YouTube kanalı tarafından kanlı canlı tanıtıldı.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ilk defa ortaya çıktı

Amerikalı teknoloji devi Google, akıllı telefon dünyasındaki yeni temsilcileri Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu birkaç ay önce oldukça kısıtlı bilgilerle tanıtmıştı. Kısıtlı bilgiler diyoruz çünkü Amerikalı teknoloji devi, alışılmışın dışında bir lansmanla bu telefonların sadece kısa birer videosunu ve çok fazla detay vermeyen birkaç görüntüsünü paylaşmıştı. Bu bilgiler dışında özelliklerine çok fazla malumatımız olmayan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri, bugün bir YouTube kanalı tarafından ilk defa gün yüzüne çıkarılmış oldu.

UnboxTherapy isimli kanal tarafından hazırlanan videoya göz attığımız zaman, her iki telefonun da aslında boyut anlamında kendilerinden önceki modellere benzer olduğu görülüyor. Örneğin Pixel 7 Pro’yu ele aldığımız zaman, bu telefon selefine göre yalnızca 0,1 mm daha ince. Aynı zamanda telefonun hem uzunluk hem de genişlik anlamında yine Pixel 6 Pro modelinden birkaç mm daha geride olduğunu söyleyebiliriz.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ilk defa ortaya çıktı

Pixel 7 için de benzer şeyleri söylemek mümkünken, Pixel 7 Pro ile Pixel 7 arasındaki en önemli fark ise, bu cihazların arka yüzeyindeki kamera sayılarında meydana geliyor. Buna göre Pixel 7 Pro modelinin arka yüzeyinde 3 kameralı bir yapı bulunurken, Pixel 7’nin arka yüzeyindeki kamera sayısı ise 2 ile sınırlı kalıyor.

Google henüz bu telefonların resmi çıkış tarihlerini açıklamadı. Ancak Amerikalı teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen bilgiler, Pixel 7 Pro ve Pixel 7 ikilisinin Ekim ayının ilk yarısı içerisinde satışa sunulacağını söylüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.