Mobil

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun birkaç özelliği daha sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Google, yeni modelleri Pixel 7 ve Pixel 7 Pro üzerinde çalışmaya devam ederken, bu cihazların çok önemli bir özelliğinin daha sızdırıldığını müjdeleyelim.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun birkaç özelliği daha sızdırıldı

Google, akıllı telefon dünyasına oldukça önem veriyor. Bugüne kadar akıllı cihazlara yönelik milyarlarca dolar yatırım yapan, ilk etapta bu sektör için Motorola’yı satın alan ancak sonrasında kendi markası Nexus ile yola devam eden Amerikalı teknoloji devi, son olaraksa kararını Pixel’den yana vermiş ve rakipleriyle bu marka altında mücadele etmeye karar vermişti.

Geçtiğimiz yıl piyasa sürülen Pixel 6 serisiyle ilk etapta olumlu bir hava yakalayan Google, telefonların satışa sürülmesinden bir süre sonra ortaya çıkan hatalarla bir hayli zor durumda kalmıştı. İşte Pixel 7 serisi, Google’ın müşterileriyle arayı düzeltmesi için son derece önemli bir model.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun birkaç özelliği daha sızdırıldı

Bugüne kadar elimize geçen sızıntılar sayesinde, Pixel 7’nin 90Hz 6,4 inçlik bir ekranla, Pixel 7 Pro’nun ise 120Hz 6,7 inçlik ekranla karşımıza çıkacağını öğrenmiştik. Bunun yanında her iki modelde de Google’ın kendi yonga seti olan Tensor G2’yi kullanacağını da zaten biliyoruz. İşte bugün ortaya çıkan son sızıntılar ise, telefonların dahili depolama alanlarını gösteriyor.

Buna göre, her iki modelde 128GB ve 256GB’lık seçeneklerle karşımıza çıkacak. Ancak başta Çinli markalar olmak üzere birçok rakibi 1TB’lık modelleri tanıtırken, Google’ın 512GB’lık modele bile şans vermemesi, Amerikalı teknoloji şirketi ne yapmak istiyor sorusunu da beraberinde getirdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.