Mobil

Google Play alışverişinin 5 TL’si Avea'dan hediye

Avea Mobil Ödeme kullanarak Google Play’den Android cihazlarına, 10 TL ve üzeri oyun, uygulama veya içerik satın alan müşterilere ilk alışverişlerinde 5 TL hediye edilecek.


Türk Telekom Grubu mobil şirketi Avea, Avea Mobil Ödeme kullanarak Google Play’den alışveriş yapan müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. 16 Aralık’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, Avea Mobil Ödeme kullanarak Google Play’den Android cihazlarına, 10 TL ve üzeri oyun, uygulama veya içerik satın alan müşterilere ilk alışverişlerinde 5 TL hediye edilecek.

1449255232_151117mobilodeme5tlindirim768x1024-1.jpg

Google Play Store üzerinden Avea Mobil Ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilmek için tek yapılması gereken ‘Google Play Store Ödeme Yöntemleri’ arasında ‘Avea Mobil Ödeme Kullan’ seçeneğini tıklamak. Avea Mobil Ödeme ile yapılan ödemelerde tutar, faturalı müşterilerde müşterinin faturasına yansıtılırken, ön ödemeli hatlarda ise müşterinin mevcut bakiyesinden düşülecek.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.