Mobil

Google Play Store 3.7.13 yayınlandı, hemen indir!

Yeni Play Store, ortalığı yakacak!


Google'ın bütün dünyada en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android'in, uygulama marketi olan Play Store'u yepyeni arayüzüyle kullanıcıları selamlıyor. Play Store, geçtiğimiz hafta I/O 2012 etkinliğinde tanıtılan yeni Android 4.1 Jelly Bean'la birlikte ortaya çıktı.

Henüz üzerinden 1 hafta geçmeden ikinci güncellemesi gelen Play Store ile ilgili önceki haberimize ulaşabilirsiniz. Yeni güncelleme ile Play Store'da oyunlar bölümünde yapılan değişiklikler ilk yüklemee göze çarpıyor. Yeni arayüze eklenen film izleme, kitap satın alma gibi özellikler de kullanıcıların Play Store'u daha rahat kullanmalarını ve erişmek istediklerine rahat erişim imkanı sunuyor.

Tekrardan hatırlatalım, gelen yeniliklerin bazıları, siz yükleseniz de Türkiye'de kullanılamadığı için, göremeyeceksiniz, şuan için sadece ABD'de de kullanılabiliyor.

1341573719_google-play-store1341567748.jpg

Yeni Play Store ile birlikte gelen özellikler arasında göze çarpan şu özellik son derece güzel bir çözüm sunuyor. Yeni Store ile birlikte bir uygulama indirdiğimizde, güncellenen uygulamanın tamamı inmeyecek, onun yerine sadece değişen kısım cihazlarımızdaki yerini almış olacak.

1341573580_google-play.png Yenilenen Google Play Store'u indirmek için tıklayın!
Yorumlar
nokıa c5-03 nasıl yükleyeceğim yükleyemiyorum yardım edin !!!!!!!!!!!! Bilen varsa söylesin .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cevapla
nerden indircez ?
Cevapla
bence 5yildizi hak ediyor
Cevapla
mukemmel benden bes yildiz
Cevapla
İdiremiyorum yardimci olurmusunz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.