Mobil

Google Play Store'a otomatik geçiş!

Yeni Google Play Store telefonlarınızda otomatik güncelleniyor!

Google Play Store'a otomatik geçiş!

Geçtiğimiz günlerde isminin değiştiğini duyurduğumuz Android Market artık telefonlardan da kalkarak tarih oluyor. Bu gelişini belirttiğimiz Google Play Store akıllı telefonlarda kendini otomatik güncelleyebiliyor.

1331426778_googleplaypromo021331393870.jpg
Android Market'teki isim değişikliği Türkiye'yi de etkiledi. Akıllı telefon kullanıcıları telefonları üzerinden Google Play Store'a hiçbir APK dosyası yüklemeden geçebilecekler. Telefonlarından Android Market'e girmeye çalıştıklarında yeni Google Play Store'un sözleşmesiyle karşı karşıya kalacaklar.

1331426691_google-play-store.jpg
Çeşitli onay işlemlerini tamamlayıp izin verdikten sonra Google Play Store'a geçiş aşamasının başladığını belirtebiliriz. İnternete bağlanır bağlanmaz  ve Android Market'e girdğinizde bu güncelleme karşınıza çıkacaktır, aksi bir durum olmadıkça.

Öne sürülen bu otomatik güncellemeden yararlanmak için yüklü bulunan Market'i kullanabilirsiniz. Yeni Google Play Store'a yapılan bu otomatik geçiş oldukça pratik bir şekilde sonlanıyor.

1331256596_googleplayfeature.pngYeni Google Play Store güncellemesini otomatik alamadıysanız, sizler için hazırladığımız APK dosyasını indirerek Google Play Store'un son versiyonuna ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

Yeni güncellemeyi indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanının: Google Play Store 3.4.6 APK Dosyası
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.