Mobil

Google Play Store’dan bayram hediyesi!

Google Play Store bayramda bizleri unutmadı ve bazı oyunları ücretsiz veriyor!


Android uygulama mağazası Google Play Store’da bulunan bazı ücretli oyunlar, geçici bir süreliğine ücretsiz. Farklı türlerdeki bu oyunları indirdikten sonra süresiz olarak ücretsiz oynayabileceksiniz. Bu indirimler bayram kampanyası olarak duyurulmadı ancak güzel bir denk gelme oldu diyebiliriz.
 

Cubes

 
Bulmaca oyunu olan Cubes’de, küpleri hareket ettirerek istenen desenleri oluşturmaya çalışıyoruz. Toplamda 127 seviyeden oluşan oyun başlarda kolay gibi görünse de giderek zorlaşıyor.
1504339705_kjlkhg.jpg
 
Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Laserbreak 2 Pro

Bulmaca oyunu olan Laserbreak 2 Pro’da fiziksel objeleri kullanarak ışınları hedefine ulaştırmaya calışıyorsunuz. Hedefe ulaşmak için dinamit, solucan, asansör ve fan gibi pek çok fiziksel nesne ile etkileşime geçmek zorundasınız.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.


Game Studio Tycoon 3

Oyunda bir oyun stüdyosunu yönetiyoruz. İlk olarak küçük bir odada başladığımız oyun geliştirme serüvenine doğru stratejiler izleyerek büyük bir oyun stüdyosu olma amacıyla başlıyoruz. Oyun çok geniş çaplı bir oyun.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Maze 3D: Gravity Labyrinth

1504340729_maze-3d-gravity-labyrinth-screenshot.jpg

1504340755_maze-3d-gravity-labyrinth-screenshot-1.jpg

Uygulamayı indirebilirsiniz.Klocki

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.