Mobil

Google Play tüm geliştiricilerin yorumlarına açıldı

Artık, Google Play’de tüm geliştiriciler yorumlara yanıt verebilecekler.

Google Play tüm geliştiricilerin yorumlarına açıldı

Mobil uygulamaları geliştirici ve kullanıcıları arasında artık iletişim kopukluğu olmayacak. Üst seviye geliştiricilere, kendi uygulamalarına gelen yorumlara yanıt verme olanağı tanıyan Google, şimdi bu uygulamayı genişletiyor.

Yeni gelen haberlere göre geri kalan tüm geliştiriciler de artık kendi uygulamalarına gelen yorumlara cevap verebilecek ve Google Play üzerinden doğrudan iletişim kurabilme imkanları olacak.

1357816320_google-play-logo2.jpg

Bu özelliği tüm geliştiriciler için kullanılır hale getirmeye başlayan Google'ın tam anlamda bunu yapması biraz zaman alabilir. Çünkü şu anda geliştiricilerin tamamına bu özellik açılmadı ve ne zaman yanıt verme özelliğinin tüm geliştiriciler tarafından kullanılabilecek hale geleceği bilinmiyor.

Google, bundan yaklaşık 1,5 ay kadar önce de Google Play'deki yorumların artık gerçek isimlerle yapılacağını duyurmuştu.  Bu yeni uygulamalar değerlendirildiği zaman Google'ın, Google Play'deki etkileşim seviyesini ve yorum kalitesini artırmayı hedeflediği düşünülüyor.

Yorumlar
Aynen ortalık karışacak
Cevapla
Misafir
küfür edenler bile vardı google playde iyi oldu gerçek isimle yorum yapılması
Cevapla
Misafir
Artık onlar da küfredebilecek :)))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.