Mobil

Google versiyonu olacak mı?

Stok Android ile çalışan telefonların ilerleyen günlerde de tanıtılacağı bildirilirken, programa dahil edilecek telefonların hangileri olacağı ise büyük merak uyandırıyor.


Mayıs ve haziran döneminde Google cephesinden yeni bir Nexus cihaz beklenirken, arama motoru devi tercihini Android dünyasının üst sınıf modellerini Nexus programına dahil etmekten yana kullandı. İlk olarak Galaxy S4 Google Edition kullanıcıların beğenisine sunulurken, Android takımının lideri Sundar Pichai ise HTC One’ın Google sürümünü tanıtmıştı. 26 Haziran’da ilk olarak Play Store’da satışa sunulacak telefonlara yakın zamanda Xperia Z’nin de dahil edilmesi bekleniyor. Bu noktada ciddi iddialar gündeme gelirken, konuya ilişkin farklı üreticilerden de açıklamalar geliyor.

1371588644_image.jpg

Gün içerisinde Londra’da düzenlediği basın toplantısı ile en ince tasarıma sahip olan Ascend P6’yı duyuran Huawei’in Tüketici İş Grubu İcra Kurlu Başkanı Richard Yu yaptığı değerlendirmede, çarpıcı bir tasarıma sahip Ascend P6’yı sektörün tasarım lideri olarak görürken; önümüzdeki dönemde de tanıtılacak modellerin benzer tasarımlarda olacağını ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile donatılacaklarını bildirdi. Bu sebeple Stok Android ile çalışan telefonların şirket gündeminde olmadığını aktardı. 

Yorumlar
Misafir
Admin kardeş mobil uygulamada yorumlar gitmiyor bilginiz varmı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.