Mobil

Google, yeni Pixel cihazlarını tanıtacağı tarihi duyurdu

Teknoloji devi Google tarafından yapılan açıklamayla, Pixel 7 ve Pixel Watch başta olmak üzere yeni cihazların tanıtılacağı lansmanın tarihi duyuruldu.

Google, yeni Pixel cihazlarını tanıtacağı tarihi duyurdu

Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan Google, ürün tanıtımı konusunda epey bir zamandır sessizce bekliyordu. Özellikle son zamanlarda artan Pixel Watch söylentilerine rağmen sessizliğini korumaya devam eden markanın, bu davranışı zaman zaman eleştirilmeye bile başlanmıştı. Neyse ki Google bu durumu daha fazla sürdürmedi ve lansman tarihini resmen açıkladı.

Amerikalı teknoloji devinden yapılan açıklamaya göre, başta Pixel 7 ve Pixel Watch olmak üzere birçok yeni cihazın tanıtılmasının beklenildiği lansman 6 Ekim tarihi itibariyle gerçekleştirilecek. Aslında bu organizasyonda karşımıza çıkması beklenen Pixel 7 modelinin standart sürümünü zaten daha önceden az da olsa görmüştük. Bu nedenle teknoloji meraklılarının ilgisinin daha çok akıllı saat modeli Pixel Watch’da olacağını söyleyebiliriz.

Google, yeni Pixel cihazlarını tanıtacağı tarihi duyurdu

Peki bu etkinlikle bahsettiğimiz iki cihaz haricinde başka hangi ürünler tanıtılacak? Aslında kesin olarak bildiğimiz üçüncü isim Pixel 7 Pro. Standart sürümün gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan bu modeli daha önce hiç resmen görmemiştik. Ancak bu isim dışında Google karşımıza nasıl bir sürprizle gelir işte orası bilinmiyor.

Duyum kanalları ise bu konuda hayal gücümüze güvenmemiz gerektiğini ve belki de yeni bir tabletin ya da farklı birkaç model akıllı saatin daha karşımıza çıkabileceğine hazır olmamızı söylüyor. Bu konuda son sözü ise tabi ki daha şimdiden lansman tarihine 1 aydan kısa bir süre kalan Google söyleyecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.