Mobil

Google+ Yeni Tasarıma Geçti

Google+ servisi duyurulduğunda, Facebook ve Twitter kadar büyük bir sosyal platform olacağı düşünülmüştü fakat işleri tahmin edildiği gibi olmadı ve Google+ servisi beklenen etkiyi yaratamadı


Google+ servisi duyurulduğunda, Facebook ve Twitter kadar büyük bir sosyal platform olacağı düşünülmüştü fakat işleri tahmin edildiği gibi olmadı ve Google+ servisi beklenen etkiyi yaratamadı. Bunun arkasında yatan en büyük nedenin ise tasarımsal zorluklar olduğu konusunda ortak fikirler ortaya çıkmıştı. Bu uyarıları dikkate alan Google ekibi, Google+ servisini tasarımsal olarak tamamen değiştirdi ve yeni tasarım kullanıma sunuldu.

1447802794_googleplus.jpg

Google tarafından yapılan yapılan resmi açıklama ile Google+ servisinin yeni tasarım ile yayınlandığı duyuruldu. Bu tasarım, web, Android ve iOS platformları için kullanıma sunulmuş durumda. Yenilenen tasarımı, kullanıcıların alışık oldukları sosyal ağ deneyimini en iyi şekilde kullanabilmeleri için tasarlandığı belirtiliyor.

Yenilenmiş tasarımı kullanmak için ise Google+ uygulamasına Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra, \\\"Let\\\'s Go\\\" butonunu basmanız yeterli olacak. 

Editörün Notu: Yenilenmiş arayüz, eskisine oranla çok daha başarılı ve sosyal ağ deneyimi açısından daha efektif bir görünüm sunuyor. 

1447803461_yeni-google.gif

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.