Mobil

Google'dan iPhone'a yepyeni uygulama!

Google, uzun süredir Android'de yer alan uygulamasını iPhone'a sundu. İşte Google'ın yeni uygulamasının detayları.

Google'dan iPhone'a yepyeni uygulama!

Google'ın, uzun bir süredir Güvenilir Kişiler isimli uygulamasını Android kullanıcılarının kullanıyordu. Acil durumlarda büyük yarar sağlayan Güvenilir Kişiler uygulaması şimdi de iPhone'a geldi.

Güvenilir Kişiler uygulaması ile; en yakın arkadaşınızı veya ailenizi listeye ekledikten sonra, bu kişilerin konum bilginize ulaşmasını sağlayabilir, acil durumlarda bu kişiler ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

iPhone'daki Find My Friends uygulamasının güvenlik için olan hali diyebileceğimiz Güvenilir Kişiler uygulamasını aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Güvenilir Kişiler uygulamasını indirmek için tıklayın

Güvenilir Kişiler uygulaması neler sunuyor?

Güvenilir kişilerinizin konumunuzu istemesine izin verin. Her şey yolundaysa isteği reddedebilirsiniz. Yanıt veremeyecek durumdaysanız, bilinen son konumunuz özel bir zaman aralığında otomatik olarak paylaşılır (İnternet bağlantınız olmadığında veya telefonunuzun pili bittiğinde bile çalışır).

Kendinizi güvende hissetmediğinizde veya acil bir durum yaşadığınızda konumunuzu önceden paylaşın.

Google Haritalar ile entegrasyon sayesinde, seçili kişilerle kalıcı olarak konum paylaşımını etkinleştirebilir ve onları doğrudan Google Haritalar'da bulabilirsiniz.

1501052272_guvenilir-kisiler.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.