Mobil

Grant Theft Auto: iFruit sonunda Android'de!

Grand Theft Auto iFruit uzun aradan sonra android kullanıcıları için ücretsiz yayınlandı.

Grant Theft Auto: iFruit sonunda Android'de!

Bildiğiniz üzere Android platformuna gelmesi dört gözle beklenen Grand Theft Auto iFruit uygulaması, artık Google Play'de ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş durumda.

Fruit'in en büyük özelliği Los Santos Customs fonksiyonu. Oyunda yer alan Los Santos Customs arabalarımızı modifiye etmemize, boyalarını ve dış görünüşünü değiştirmemize imkan tanıyan atölyelerdir. Bu uygulama ile oyunda olmadığımız zamanlarda Los Santos Customs'u ziyaret edebiliyoruz ve mevcut modifiye seçeneklerine göz atabiliyoruz. Nerede olursak olalım hayalimizdeki arabamızı yaratmamıza imkan tanıyan bu bölüm GTA 5 ve GTA Online'da kullanabileceğimiz kendimize özel modifiye plakamızı rezerve etmemize de imkan tanıyor.

1383034047_nexusae0unnamed-5thumb4.jpg1383034094_nexusae0unnamed-5thumb16.png 

Bununla birlikte üç ana karakterden biri olan Franklin'in Chop isimli köpeğini eğiterek oyun içerisinde hayvanın sergileyeceği eylemlere yön verebilmeniz mümkün. Uygulamaya entegre edilmiş mini oyunlar aracılığıyla Chop'u Franklin için çok daha faydalı bir yardımcı haline getirebilir, eğitim düzeyine bağlı olarak farklı hareketler sergilemesini sağlayabilir ve etraftaki gizli nesnelere tepki vermesini sağlayabilirsiniz.

Los Santos Customs ile yaptığımız modifiyeleri sipariş listemize alarak oyuna girdiğimizde Los Santos Customs'u ilk ziyaret edişimizde arabamıza uygulatabiliyoruz. Böylece oyunda bu iş için gereksiz zaman harcamaktan kurtularak oyun için ayırdığımız zamanı direkt olarak hikayeye ve aksiyona harcayabiliyoruz. Uygulamanın tek kötü yanı 241 MB gibi yüksek bir yer kaplıyor olması. iFruit uygulamasını yüklediğiniz takdirde Rockstar Games’in Social Clup’ına giriş yapmanız gerekiyor.

Grand Theft Auto uygulamasını indirmek için alttaki Google Play bağlantısını kullanabilirsiniz.

Google Play Store-Grand Theft Auto iFruit 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.