Mobil

Günün Android Oyunu - Tank Hero 3D

Dikkat bu oyun bağımlılık yapabilir: Tank Hero 3D

Günün Android Oyunu - Tank Hero 3D

Android cihazlar son zamanlarda inanılmaz gelişmelerle beraber kullanıcılarına giderek artan kalitede Android uygulamalar ve Android oyunlar sunmakta. Özellikle oyun bakımından son derece kaliteli pek çok alternatife sahip olmak Android kullanıcıları için büyük bir avantaj. Bu oyunlardan bir tanesi olan Tank Hero Android oyunu ise tam bir aksiyon,macera oyunu. Google Play Store’da  iyi bir kullanıcı kitlesine sahip Tank Hero Android oyunu tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Tank Hero Android oyununu tamamen dokunmatik olarak çok iyi bir hassasiyet ile oynayabilmekteyiz. Oyunun esas amacı sahip olduğumuz tankın yönlendirilerek diğer tankları alt edip bir sonraki level’a geçebilmek. Oynanış bakımından kimi zaman ufak zorluklar çıkarsa da farklı kontrol seçenekleri ile bu problemi ortadan kaldırmaya niyetli olan oyunda farklı tank çeşitleri bulunmakta. Bu tank çeşitlerini renklerine göre ayırabilmekteyiz. Kırmızı, sarı ve mavi renklerdeki tankları öldürebilmek için ise farklı yollar ve silahlar kullanmamız gerekmekte. Aynı şekilde oyunun başlarında sahip olduğumuz basit silahın oyun ilerledikçe kazandığımız puanlar sayesinde geliştirilebilmesi çok iyi bir seçenek. Oyundaki silah seçenekleri ise çok güzel tasarlanmış ve oyun içerisinde 5 tip silah bulunmakta.

Tank Hero Android oyununun bazı özellikleri:
  • Dinamik aydınlatma ve gerçek zamanlı gölgeler ile OpenGL 3D grafik
  • Benzersiz ortamlarda sunulan 120 seviye
  • Kampanya ve Survival oyun modları
  • 5 farklı silah seçimi
  • 5 farklı tank çeşidi
  • Multitouch ile topu kontrol şemaları
  • Openfeint ile en iyi başarıyı sunma
1335993649_zz.jpg
Oyunumuzu hemen ücretsiz bir şekilde indirip denemek isterseniz: Google Play Store - Tank Hero 3D

1335993772_1.jpg

Oyunumuza ait tanıtım videosu:Oyunumuza ait ekran görüntüleri:

1335993939_1.jpg

1335993966_2.jpg
1335994013_3.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.