Samsung Galaxy S III'ün son görüntüleri

Samsung Galaxy S III'e ait olduğu söylenen son görüntüler yayınlandı.

Samsung Galaxy S III'ün son görüntüleri

3 Mayısta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S III'ün lansmanına iki gün kala SamMobile sitesinde Galaxy S III I9300'e ait olduğu söylenen görüntüler ortaya çıktı.

1335986608_samsung-galaxy-s3.jpg

Galaxy S III'ün Android 4.0 ICS işletim sistemine sahip olacağı resimlerdeki görüntüsünden belli oluyor. Ayrıca resme göre Galaxy S III'ün tasarımı diğerlerine göre daha farklı duruyor. Kenarları yuvarlak ve alt kısmında menü butonları görünüyor.

1335986798_samsunggalaxyy.jpg

Yayınlanan görüntüye göre telefonda LED ışığı bulunuyor.  LED ışığının bataryası için olduğu söyleniyor. Ayrıca telefonun kamerasının ise 12 megapiksel olacağı da diğer bir söylenti.

Diğer ayrıntılara bakıldığında telefonun GT-I9300 olduğu, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip olduğu görülüyor. Ayrıca tarih olarak 23 Nisan 2012 tarihinin görünmesi, bu görüntünün Galaxy S III′ün son hali olabileceği yönünde.

Ayrıca, söylentiler Samsung'un birden çok cihaz tanıtacağı yönünde. Diğer cihazın ise GT-I9800 modeline sahip olabilir deniyor. Galaxy S III ile ilgili ayrıntılar için bizi takip etmeye devam edin.