Mobil

Günün Android Oyunu - Towers N' Trolls

Towers N’ Trolls adlı savunma oyunu ile telefonunuzda çok eğlenceli vakitler geçireceksiniz!

Günün Android Oyunu - Towers N' Trolls

Defance olarak tabir edilen bir kale veya bölgeyi savunma oyunları günümüzün en popüler oyunları arasında yer alıyor. Bunu Android üzerinde de rahatlıkla görebilmekteyiz, Google Play Store üzerinde bulunan savunma oyununun hepsi aynı mantıkla çalışmakta. Fakat hepsini birbirinden ayıran en önemli özellikleri ise savunan karakterlerinin farklı olması ve görsellik açıdan değişik efektler sunmaları. Sizlere bu yazımızda bahsettiğimiz savunma kategorisinden olan Towers N’ Trolls Android oyunundan bahsedeceğiz. Bu oyunda savunma amacı ile kullandığımız karakterlerimiz ise Troller.

Towers N’ Trolls Android oyunu içerisinde 3 farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar, Story Campaign, Challenge, ve Open Mode bunların yanı sıra bu modları oynamak için 3 farklı oyun seviyesi bulunuyor. Oyuna ilk başlayanlar ve oyunun mantığını anlamak isteyenler için biz en düşük seviyede oynamalarını tavsiye ediyoruz. Towers N’ Trolls oyununu bitirebilmemiz için 45 farklı bölümü kazanmamız gerekiyor. Bu bölümler ilk etapta kolay gibi görünse de bölüm atladıkça zorluk dereceleri oldukça artıyor.

1338125109_ekran-alintisi.jpgOyunumuzu hemen ücretsiz bir şekilde indirip deneyebilirsiniz: Google Play Store - Towers N' Trolls

Oyundan ekran görüntüleri:

1338125246_unnamed.jpg

Oyunumuzun tanıtım videosu:
1338125264_2.jpg
1338125194_1.jpg

1338125282_4.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.