Mobil

Size en yakın ATM nerede? (Mobil)

Akıllı telefonlarınızda size en yakın ATM'yi bulmak artık çok kolay!

Size en yakın ATM nerede? (Mobil)

Her an her dakika yanımızdan ayırmadığımız cep telefonlarının işlevselciliği günden güne artmaya devam ediyor... ATM'ler günlük ve iş hayatının vazgeçilmez sistemleridir, herkesde olmuştur, bu ATM neredeydi, şu ATM neredeydi? diye sorular...

BKM tarafından geliştirilen bu yeni uygulama ile birlikte bu tür sorulardan ve sıkıntılardan çok kolay bir yöntem ile kurtuluyorsunuz. BKM’nin bireyler için özel olarak geliştirdiği uygulama Android, iPhone, iPod Touch, iPad ve Blackberry uygulaması mobil cihazların vazgeçilmez bir parçası haline gelecek gibi görünüyor şimdiden...

1334659974_cvb.png

Uygulamanın en güncel Apple, Android ve Blackberry versiyonu mağazalarındaki yerini şimdiden aldı.  “En Yakın ATM” uygulaması ile bulunduğunuz yere en yakın ATM’yi bulun hayatınızı kolaylaştırın.

Cihazınıza uygun En Yakın ATM uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden arama yapmak için tıklayınız.

Uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz!

Android uyumlu telefonlar

iPhone ve iPad

Blackberry

 

*Android uygulamasını yarınki günün uygulaması kısmında tanıtacağız!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.