Mobil

Günün Android Uygulaması - IHA Mobil Haber

İhlas Haber Ajansı Android platformunda indirime sunuldu!


1993 yılında faaliyete geçen İhlas Haber Ajansı (İHA), günümüzde dünyanın en büyük haber ajanslarından biri olarak kabul ediliyor. Kurulduğundan bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı faaliyetler, güçlü kadrosu ve teknik alt yapısı ile İHA, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da adından sürekli övgü ile söz ettirmekte.

1334438339_unnamed.pngÖncü haber ajansı İHA, 2008 yılında Türkiye'de benzeri olmayan bir uygulama başlattı. Türkiye'nin ‘kamuoyuna açık ilk haber ajansı portalı’ olan iha.com.tr haberi, kaynağından okuyucusu ile doğrudan paylaşmaya başladı.

Şimdi Android, iPhone ve iPad uygulamaları ile iha.com.tr, Türkiye ve Dünya’daki en son haberleri, manşetleri, videoları, gazete 1. Sayfalarını ve 81 il'e göre ayrılmış yerel haberleri yorumsuz bir şekilde okuyucusuna kaynağından ulaştırıyor.
Ayrıca dilediğiniz haber ya da videoları artık facebook ve twitter aracılığıyla da uygulama içinden paylaşabilirsiniz.

1334437657_xc.png
İhlas Haber Ajansının mobil uygulamasını hemen ücretsiz bir şekilde indirip denemek isterseniz: Google Play Store - IHA Mobil Haberler

Uygulamamıza ait ekran görüntüleri:

1334438105_unnamed.jpg

1334438121_234.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.