Mobil

Günün Android Uygulaması: Slide Launcher

Sürekli kullandığınız uygulamaları telefonunuzun ana ekranına taşıyabileceğiniz kullanışlı ve ram harcamayan bir launcher uygulaması.


Slide Launcher Android kullanıcıları için yapılmış tamamen özelleştirilebilir ve son derece hafif olan bir yapıya sahip. Ekranın altından yukarı doğru çekilen bir küçük pencerede tamamen kişiselleştirilebilen uygulamalar, kullanıcının dilediği anda dilediği uygulamayı başlatmasını sağlıyor. Böylece aradığınız uygulama için telefonun ekranları arasında geçiş yapma derdinden kurtuluyorsunuz.

1387114987_img20131215152659.jpg

Slide Launcher uygulamasının penceresi, kullanıcının keyfine göre farklı tarzlara bürünebiliyor, hatta uygulama logolarının yerleştirme biçimleri, aralarındaki boşluklar, arka plan görüntüsü gibi öğeler de kullanının zevkine göre değiştirilebiliyor.

Son derece hafif bir uygulama olan Slide Launcher telefonun kaynaklarını çok "cimri" bir şekilde kullandığı için de bolca övgü almış bulunuyor.

 Uygulamayı indirmek için: Google Play Store-Slide Launcher

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.