Mobil

Nokia’dan bir orta seviye telefon daha geliyor

Karşınızda Nokia Lumia 525!


Nokia giriş seviyesi telefonlardaki pazar payını asla küçümsemiyor. İleri seviye telefonlara yetişmeye çalıştığı gibi her zaman ortalama telefonlardaki tercih edilme oranını da göz önünde bulunduruyor.

 

İleri seviye telefon sahibi olmak istemeyenlerin bir alt seviye tercihinin de Nokia olması için uğraşıyor. Strateji aslında başarılı diyebiliriz. Hatta Nokia’nın yeni çıkardığı orta seviye telefonu Singapur’da satışa sunuldu bile.

1387075238_525.png

Tasarım olarak Lumia serisi gibi renkli, ince ve hoş tasarımının altında son model işlemci ve özellikler bulunmuyor ancak uygun fiyatlarla alınabilecek çekici bir model diyebiliriz. Lumia’nın ilk satışı 198$ fiyatla başlıyor. Singapur’da 249$ fiyattan satışa başladı. Windows 8 modelleri arasında giriş seviye bir telefon olan Lumia 525, 480x800 ekran çözünürlüğü, 5 mega piksel kamera, Qualcomm Snapdragn S4 işlemci, 1024 MB RAM, mikro SD kart girişi sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.