Mobil

Günün Mobil Android Uygulaması

HZ.Muhammed s.a.v efendimiz ve Sahabe-i Kiram efendilerimizi merak ediyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Günün Mobil Android Uygulaması

Mobil uygulamalar gün geçtikçe daha kullanışlı ve daha popüler bir hal almaya başladı. Neredeyse her konuda birden fazla mobil uygulamaya rastlamak mümkün. Açıkçası bu gidişat güzel görünüyor çünkü mobil uygulamalar hayatımızı çok kolaylaştırıyor. Hayat üs sahabe 1.0 uygulaması da bu kullanışlı uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. 1 hafta içerisinde 10 BİN indirme almıştır.

Bugün için Android uygulamaları arasından sizler için Hayat üs Sahabe'yi seçtik. Peygamber Efendimiz ile, arkadaşları sahabe efendilerimiz hakkında bir çok bilgiye anında ulaşabileceğiniz bir uygulama sunuluyor. Uygulamayı diğerlerinden ayıran özelliklerden bir tanesi neredeyse her sahabeye ulaşabiliyor olmanız. Geniş veri tabanı ile faydalı bilgilere mobil cihazınızdan anında ulaşabiliyorsunuz.

1359969775_1356088607unnamed.jpg 1359969769_1356088573fg.jpg


Hz. Muhammed (s.a.v), Aşere-i Mübeşşere, Sahabe – i Kiram ve Hanım sahabelere ulaşabileceğiniz uygulamada farklı detaylara ulaşacak ve daha önce duymadığınız bilgiler edinebileceksiniz. Uygulama internet bağlantısı kullanarak çalışmaktadır. Bu sayede yanlış olması halinde bilgiler anında düzeltilebilmektedir.

1359970001_1356088588fjg.jpg
Dini konularda yanlışlıklar bildiğiniz gibi hassas bir nokta olarak geliyor. Bunların yanı sıra uygulamanın geliştirilmiş versiyonunda bilgiler oturduğunda internet bağlantısı gerektirmeden ulaşım sağlanabilecektir. Uygulamamız geliştirilmeye devam edecek.Yepyeni özellikler ve fikirlerle bu alanda kullanıcılarımıza sunmayı düşünüyoruz.

Uygulama ile ilgili yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.

Uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirmek için tıklayın!

Uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirmek için tıklayın!

Yorumlar
Misafir
bune be
Cevapla
Misafir
güzelmiş
Cevapla
yuri
bi deneyelim bakalım
Cevapla
Misafir
biraz daha geliştirilse iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.