Mobil

Günün Oyunu (Android) 17.03

Bugünün oyunu köşemizde sizler için tanıtacağımız en iyi Ücretsiz Western oyunlarından olan Six-Guns yer alıyor.

Günün Oyunu (Android) 17.03

Evet, rüzgarla gelen yabancı” diye başlıyor Six Guns. “Buralara yabancı ama şiddete tanıdık birisin. Ve sen bu zulüm altındaki insanların tek umudusun” Bu dolduruş cümlesi ile giriş kısmı tamamlanıyor. Beylik laflarla başlıyor ama hiç de standart bir oyun değil. İçinde, her türlü oyuncuyu mutlu edebilecek değişik oyun varyasyonlarını barındırıyor.

Six Guns, sitesinde kendisini şöyle tanımlıyor;

1331943278_unnamed.pngVahşi batı ilk defa iphone, ipad’dan sonra şimdi de Android'de. Six Guns ile vahşi batının öncülerinden olun, oradaki esrarengizlikleri, haydutları ve doğaüstü düşmanlarınızı keşfedin. Ücretsiz oynayın ve onlara günlerini gösterin!

Buck Crosshaw (Oyunun hiçbir yerinde kahramanın adı geçmiyor. Biz de bu tanıtım yazısından öğrendik) hiçbir zaman hak etmeyen birini vurmamıştı ama kaderin cilvesi onu sahte bir ölüm hikayesiyle Arizona’ya kaçmaya itti.

Buck, uğursuz kaderinden kaçarken, dağların gizemli bölgesinde, lanetli kuvvetlerin karıştırdığı belalarla karşılaşmak üzere idi. Hani derler ya, yağmurdan kaçarken doluya tutuldu.

Six Guns – Vahşi bir güzellikte yalnız bir öncüsünüz!

Six Guns ile Arizona ve Oregon’u bütün esrarengizlikleri, meydan okumaları ve olayları ile keşfedin, olaylara ve oradaki yaşamın içine dalın ama sakın etrafın güzelliğine kapılıp, tedbiri elden bırakmayın. Çünkü her gölgede haydutlar, vampirler ve daha bir çok uğursuz yaratık saklanıyor olabilir.

Six Guns – Meydan okumayı kabul edin!

Six Guns ’da 40 görev ve gerçekleştirmeniz gereken bir sürü iş var. At yarışlarına katılın, haydutları yakalayın, düşmanlarınızı etkisiz hale getirin. Burası “ya öldürürsün ya ölürsün” ülkesi. İlerleyen aşamalarla birlikte kullanabilir hale geldiğiniz 8 değişik at, 19 çeşit silah, geniş kıyafet skalası ve cephaneleriniz, size bu yolculuğunuzda yardımcı olacak.

iPhone ve iPad versiyonlarının milyonlarca kişi tarafından oynanması üzerine geliştirici firmanın çok yakın bir zamanda Android için sunacağı oyun geçtiğimiz saatlerde ücretsiz olarak sunuldu!

Google Play Store kullanıcı oyları:

1331943257_ekran-alintisi.jpg

Oyunumuza ait ekran görüntüleri için diğer sayfalara gidiniz.::

1331943334_gunun-oyunu.jpg
Oyunumuza ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

1331943654_1.jpg

1331943913_2.jpg

1331943924_3.jpg

1331943934_5.jpg

1331943951_4.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.