Mobil

Günün sorusu: Hayalinizdeki telefon hangisi?

Hayalinizdeki akıllı telefonun özellikleri nasıl?

Günün sorusu: Hayalinizdeki telefon hangisi?

Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlar bir devrim geçirdi diyebiliriz. İlk çıktığı zamanlar sadece alo diye bildiğimiz cihazlar şimdi neredeyse bilgisayar görevi yapıyor.

Bildiğiniz gibi 2013 yılında akıllı telefon üreticileri oldukça hızlı çalıştı ve ilk çeyrek bitmeden birçok firma bu yılın amiral gemilerini piyasaya sürdü. Samsung firması Galaxy S4'ü, Sony firması Xperia Z'i, HTC firması HTC One'ı, LG firması Optimus G Pro'yu ve bazı diğer firmalar kendine has güçlü amiral gemilerini kullanıcılarına tanıttılar. ZTE ve Huawei gibi firmaların güçlü akıllı telefonlarını bu yıl piyasaya sürmesi oldukça şaşırtıcı oldu. Çünkü tanıttıkları cihazlar diğer güçlü firmalarla yarışacak nitelikteydi.

1364564496_smartphones.jpg

Eminiz ki sizde bu akıllı telefonların tüm özelliklerini ayrıntılı olarak takip ettiniz. Bazı kullanıcıların kendine özel telefon sevgisi oluyor. Örnek verecek olursak, Samsung'un cihazlarından hoşlanıp sadece bu firmanın cihazlarını kullanan, kullanmasa da en iyisi olduğunu savunan kullanıcılarla karşılaşabiliyoruz. Haber yorumlarını okursanız sizde bunu fark edeceksinizdir. Samsung sadece bir örnek tabii ki de. Aynı şekilde Sony, HTC, LG gibi firmaların fanları da mevcut.

Şimdi sizlere bu konuyla alakalı bir sorum olacak. Soruyu sormadan önce biraz açıklama yapmak istiyorum.  Çok beğendiğiniz bir cihazda elbette hoşunuza giden özellikleri olduğu gibi beğenmediğiniz özellikleri de olabilir. Ya da hoşlanmadığınız bir telefonda çok beğendiğiniz bir özellikle karşılaşabilirsiniz. Kiminin yazılımı, kiminin donanımı, kiminin tasarımı, kiminin ise arayüzü sizin gönlünüze hitap edebilir.

Soru şu; Siz akıllı telefonların hangi özelliklerini hangisiyle birleştirip hayalinizdeki cihazı oluştururdunuz? Yada ek özellik olarak nasıl özellikler olsun isterdiniz? Kısaca sizin hayalinizde ki akıllı telefon nasıl bir cihaz?

Yorumlar
Nergiz
ŞUAN TÜM YORUMLARDA SAM.GALAXY 2 ,HTC ONE, SAM.S4. GÖRÜNÜYOR. FAKAT BU TELEFONLARİ ALİRKEN HEMEN ACELE ETMEYELİM ÇÜNKÜ ZAMANLA SORUNLARİ ORTAYA ÇİKİYOR. BU SEFER VERDİĞİN PARAYA ACİYORSUN, VE PİŞMAN OLUYORSUN UNUTMAYİNKİ, TEKNOLOJİNİN SONU YOKTUR. HERZAMZAN BİR ÜST MODELE FARKLİ ÖZELLİKLER DENEYECEKLETDİR.
Cevapla
su gecirmeyen xperia z
Cevapla
xperia z
Cevapla
s4
king s4444444
Cevapla
misafir
motorola x phone beklemek bakalım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.