Mobil

Hadi'den yılbaşına özel 201 bin 900 TL ödüllü yarışma

Turkcell’in katkılarıyla gerçekleşecek Türkiye’nin en geniş katılımlı yarışması Hadi’de, 2019’a özel 201 bin 900 TL para ödülü verilecek.


Türkiye’nin ilk mobil canlı bilgi yarışması Hadi, yılbaşı gecesi heyecanını kat kat artıracak rekor ödüllere imza atacak. Turkcell’in katkılarıyla gerçekleşecek Türkiye’nin en geniş katılımlı yarışması Hadi’de, 2019’a özel 201 bin 900 TL para ödülü verilecek. Ayrıca katılımcılar için 201.900 GB internet kazanma fırsatı da var! Türkiye’nin yerli iletişim platformu BiP’in Hadi kanalından 31 Aralık’ta herkese verilecek joker ve ipucuyla da kazanma şansını katlamak mümkün

Hadi'den yılbaşına özel 201 bin 900 TL ödüllü yarışma

Yeni yıla girerken herkes kazansın diye joker desteği de yine Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’ten gelecek. Yarışmacılar yaklaşık 2.5 milyon takipçisi olan BiP Hadi kanalından alacakları jokerle yarışmaya devam ederek, kazanma şanslarını da artıracak. Üstelik 31 Aralık’a özel olarak ipucu da sadece BiP Hadi kanalında olacak. Hadi’ciler, yılbaşında hem doyasıya eğlenecek hem de rekor para ve internet ödülü kazanacak.

Jokerler ve İpucu BiP’te

Tam bir fenomene dönüşen ve her gün yüz binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bilgi yarışması Hadi’de sunucu tarafından sorulan 12 soruya, 10 saniye içerisinde bir cevap vermek gerekiyor. 10 saniye içerisinde verilen cevap doğru ise bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor. Yarışmanın sonunda, tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar, yarışma öncesinde ilan edilen para ödülünü eşit olarak paylaşacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.