Mobil

Haftanın en iyi Android uygulamaları -2

Bu hafta Android dünyasında bakın hangi oyunlar popüler?


Her hafta sunduğumuz haftanın en iyi Android uygulamaları kısmında bu hafta birbirinden güzel uygulamalar sizleri bekliyor. Haftanın en çok indirilen uygulamalarının başında daha önce de karşımıza çıkan, oldukça şirin Çılgın Hırsız  yer alıyor. 

Gru'nun kendi dillerini konuşan, sadık, sarı Minyonları, ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyununda en zorlu meydan okumaya hazır! Bir Minyon olarak oyna, patronun (eski?) süper kötü, Gru'yu etkilemek için diğerleriyle rekabet et! Yılın Minyonu unvanını kazanmak için için zıpla, uç, engellerden kaç, muz topla, haylazlık yap ve kötüleri alt et!

1375446697_despicablememinionrushiphone5hero-copy.jpg

ÇILGIN HIRSIZ'IN TÜM ENERJİSİ VE MİZAHI
• Çılgın Hırsız'ın şaşırtan komiklikteki Minyon anlarının keyfini çıkar
• Yüzlerce görevde çılgınca şeyler yap
• Gru'nun Laboratuvarı ve Gru'nun Yerleşim Alanı gibi bilinen eğlenceli mekanlarda koşuştur
• Minyonunu eşsiz kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştir
• Vektör'le ve özel olarak oyun için yaratılan tüm yeni kötülerle savaş

YENİLİKÇİ VE ORİJİNAL BİR OYUN
• Gizli bölgelerle, eşsiz patron savaşlarıyla ve inanılmaz güçlendirmelerle karşılaş
• Özel animasyonların, seslendirmelerin ve son teknoloji 3B grafikleri deneyimle
• Farklı, hareketli kamera açılarının keyfini çıkar
• Çeşitli bonus oyunlara katıl:
→ Mega Minyon olarak her şeyi yok et
→ Pofuduk Tekboynuz'a binerken muz topla
→ Hayatının turu için Gru'nun Roketi'nin peşine takıl
• Arkadaşlarınla eğlen! Koşun esnasında en iyi skorlara bak ve onlara eğlenceli Minyon sataşmaları ve meydan okumaları gönder ki Yılın Minyonu'nun kim olacağını görsünler!

Google Play Store - Çılgın Hırsız


TETRIS Android oyunu, popüler oyun geliştiricisi Electronic Arts tarafından geliştirilen bir Android oyunu. Hem tabletinizde hem de telefonunuzda oynayabileceğiniz bu oyun, zeka ve bulmaca oyunları kategorisinde yer almakta ve kullanıcılar tarafından çok tercih edilmekte.

Dünyaca ünlü TETRIS oyunu Electronic Arts ile gelişmiş kontrollere ve tümüyle yeni sosyal özelliklere sahip. Bunlardan en çok ilgi çekenler; hızlı tek dokunma, klasik kaydırma kontrolleri ya da yenilikçi yeni çiz ve yerleştir seçeneği ile Marathon modu, aynı zamanda çoklu seviye modu da olan ve blokların şekillerini değiştirebileceğiniz TETRIS Galaxy ve daha fazlası burada sizi bekliyor. Hemen indirebilirsiniz.

Google Play Store - TETRİS Galaxy 

Sprinkle Islands

 

Sprinkle Islands Android oyunu Mediocre geliştiricilerinin elinden çıkmış bir oyun. Android tabletlerde ve telefonlarda zevkle oynayabileceğiniz bu oyun tamamen fizik kurallarına dayanıyor.Titan Adası alevler içinde ve sizin buradaki alevleri su taşıyarak söndürmeniz gerekmekte.

Burada yanan köylerin de yangının söndürülmesi için size ihtiyacı var. 4 ada ve 48 seviyenin bulunduğu oyunda şaşırtıcı fizik kuralları ilginizi oldukça çekecek. Sonsuz okyanus, havuzlar ve yüzen nesnelerle harika bir oyun sizi bekliyor.

Google Play Store - Sprinkle Islands


Buttons and Scissors

 Buttons and Scissors Android oyunu, zeka ve bulmaca oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz bir oyun. KyWorks tarafından geliştirilen bu oyunda, dizili düğmeler yer almakta. 

Bunlardan aynı renkte olan iki ya da daha fazla düğmeyi bularak makas yardımıyla kesip elemeniz gerekiyor. Sadece aynı sırada olan çapraz, yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya dizili düğmeleri seçebilirsiniz. Kumaşın üzerinde dizili düğmelerin tümünü keserek oyunu tamamlamış olursunuz. 

Google Play Store - Buttons and Scissors

Fantasy Breaker

Fantasy Breaker Android oyunu Arcade kategorisinde yer alan ve Made with Marmaladetarafından geliştirilen bir oyun. 40’ın üzerinde farklı bölümün bulunduğu oyunda önünüze çıkan her nesneyi toplarla yıkmaya çalışıyorsunuz. 

1375368430_fantasy-breaker-android.jpg

Bu oyun 15. Yüzyıl içinde geçmekte ve size bulamayacağınız tekmeleme, çığlık gibi efektleri vermekte. Ormanlar, kuleler, şehirler, kasabalar gibi çok sayıda mekanda istediğiniz yıkımı yapabilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
admin moto x ne oldu yahu. dün tanıtıma saatler kala diye haber paylaştın. gün geçti ses yok.
Cevapla
Misafir
admin subway surfs guncellesti paris yerine beijing geldi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.