Mobil

HappyMod nedir? Android'ciler neden bu uygulamaya akın ediyor?

Android cephesinde son günlerde HappyMod uygulaması yükselişe geçti. Peki, HappyMod nedir? Mağaza gibi görünen bu uygulamada neler var?

HappyMod nedir? Android'ciler neden bu uygulamaya akın ediyor?

Google'ın işletim sistemi Android, açık kaynaklı olması ile resmi mağaza olan Play Store dışında APK. olarak uygulama yüklemeye imkan tanıyor. Bu sayede Android telefonlara farklı uygulamaları yüklemek mümkün. Bu uygulamalar arasında son zamanda HappyMod yükselişe geçti. Android'cileri rağbet ettiği HappyMod uygulaması bakalım ne işe yarıyor?

HappyMod nedir?

Sadece Android telefonlara yüklenebilen bu uygulama aslında bir hile uygulaması diyebiliriz. Bildiğiniz gibi bazı oyunlara 3. taraf geliştiriciler modlar ve hileler yapabiliyor. İşte HappyMod da tam bu noktada devreye giriyor. Bu uygulama sayesinde tek tıklama ile ilgili oyunun hilesi veya modu varsa direkt indirip yükleyebiliyorsunuz.

HappyMod özünde oyunculara modlar sunan grup kaynaklı bir mod ağıdır. Bu ağ uygulamasında, oyuncular eğlence modlarını indirebilir, test edebilir ve en iyi modları seçebilir. Ayrıca modların yanında hileler de bu uygulamada yer alıyor.

Hile ve mod içerdiği için Play Store'a kabul edilmeyen uygulamayı APK. olarak yükleyebiliyorsunuz. Bu uygulamayı yükledikten sonra destekli oyunlara modlar yükleyebiliyorsunuz. Yaklaşık olarak 10 MB büyüklüğünde olan bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Peki uygulamayı nasıl yükleyeceksiniz?

Nasıl kullanıldığını aşağıdaki videoda detaylıca anlattık

HappyMod nasıl yüklenir?

1. Adım: Android cihazınızda Ayarlar Uygulamanızı açın.

2. Adım: Güvenlik'e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğini etkinleştirin.

3 Adım: HappyMod APK. dosyasını cihazınıza indirin.

4. Adım: Bir güvenlik uyarısı görünecektir; bunu dikkate almayın ve Tamam'a dokunun.

5. Adım: Cihazınızda İndirilenler klasörünü açın ve APK dosyasına iki kez dokunun.

6. Adım: Kurulum başlayacak ve tamamlandığında ana ekranınızda HappyMod simgesini göreceksiniz.

Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra uygulamayı açıp destekli oyunlara modlar indirebilirsiniz. Ancak online tabanlı oyunlarda mod bir nevi hile kullanmanın ban sebebi olduğunu belirtelim. Bu yüzden online tabanlı oyunlar hile yapmamanızı öneriyoruz. Aksi durumda hesabınız kapatılabilir.

Yorumlar
buğra
yapmayın bilgilerinizi alabiliyor
Cevapla
Yusuf
İ
Cevapla
Genel Yorum
Kurmayın böyle saçma programlar. Sonrada bilgilerimi, şifrelerimi çaldılar diye ağlarsınız.
Cevapla
Selamunhello
Ya kardeşim neden hile yapıyorsunuz ne gerek var
Cevapla
Semih
Nedenki abi
Smmx
Ozaman yükleme
Abdullah
İnsta:abdullah_trsk_xc
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.