Honor 20 ve Honor 20 Pro için tanıtım videosu yayınlandı

Kısa süre sonra tanıtılması beklenen Honor 20 ve Honor 20 Pro cep telefonlarının tanıtım videosu yayınlandı.

Honor 20 ve Honor 20 Pro için tanıtım videosu yayınlandı

Huawei'nin kardeş markası olan Honor, abisi kadar iddialı olmasa da amiral gemisi modellerini piyasaya sürüyor. Bu modellerden biri de önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bir etkinlikle tanıtılacak. Honor 20 ve Honor 20 Pro cep telefonu modellerinin tanıtılacağı bu etkinlik 21 Mayıs 2019 tarihinde İngiltere'nin Londra şehrinde düzenlenecek. Etkinlik öncesinde telefonların tanıtım videosu yayınlandı.

Honor 20 ve Honor 20 Pro için tanıtım videosu

Honor'ın resmi YouTube hesabında paylaşılan videoda farklı dillerde Capture Wonder kelimeleri görülüyor. Bunun dışında telefonla ilgili başka bir görüntü bulunmuyor. Bu paylaşımdan anlaşıldığı üzere kamera konusunda iddialı bir telefon geliyor.

Daha önce sızan bilgilere göre Honor 20 Pro modeli arka yüzünde 4 modüllü bir kamera ile gelecek. 48 MP ana kameraya, 8 MP telefoto, 2 MP makro ve 16 MP geniş açı kamera eşlik edecek.

Honor 20 modelinde ise Pro'dan farklı olarak 48 MP ana, 20 MP ve 8 MP olmak üzere üçlü kamera modülü yer alacak. İşte Honor 20 ve Honor 20 Pro ailesini anlatan tanıtım videosu: