Mobil

Çift kameralı iPhone XR 2019 fotoğrafları sızdı

Apple'ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone XR 2019 cep telefonunun fotoğrafları internete düştü. İşte telefonun sızan fotoğrafları.

Çift kameralı iPhone XR 2019 fotoğrafları sızdı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni telefon modellerini tanıtması beklenen Apple ile ilgili sızıntılar da çıkmaya başladı. Nihayet Apple da 2019 yılında çift kameraya geçiş yapacak gibi görünüyor. Ortaya çıkan fotoğraflara bakacak olursak bu iddia gerçek gibi görünüyor. Twitter'da @OnLeaks hesabından yapılan iPhone XR 2019 fotoğraflarına göre telefonda dual kamera yer alacak.

Çift kameralı iPhone XR 2019 fotoğrafları sızdı

Yayınlanan fotoğraflara bakıldığında iPhone XR 2019 telefonunda ön yüzde pek bir değişiklik olmadığı görülüyor. Aynen halen satışta olan iPhone XR modeline benzeyen yeni telefonun en önemli değişikliği ise arka yüzde yer alıyor.

Telefonun arka yüzünde dual kamera yer alıyor. Nihayet dual kameranın gücünü keşfeden Apple, 2019 yılında telefonlarına bu teknolojiyi getirecek gibi görünüyor. Dual kamera teknolojisindeki ikinci kameranın geniş açı mı yoksa alan derinliği mi olacağı bilinmiyor.

iPhone XR 2019 modelinde A13 Bionic işlemci, 18W şarj desteği gibi özelliklerin bulunacağı iddia ediliyor. Fotoğraflarda da olduğu gibi teknik verilerin de henüz kesin olmadığını ve piyasaya çıkan ürünün bu özelliklere sahip olmayabileceğini belirtelim.

Yorumlar
opdima
Şu berbat çentikli tasarımdan vazgeçmediği sürece kaybetmeye mahkum. Kendisine yenilikçi sektör öncüsü falan demesin zaten damla çentik vardı sektörde kendisi bu iğrenç tasarımı tüm kopyalayıcı Çinli markalara bulaştırdı. Aç köpekler gibi ne popüler diye çevreyi kolluyor zaten Huawei Xiaomi Oppo gibi markalar. Özgünlük sıfır nerdeyse. Özellikle Huawei bu konuda çok başarısız. Arayüzü ios un kopyası. Tasarımı birçok markadan esinleniyor zaten. Geldi baş köşeye kuruldu çünkü kopyalamkta uzmanlaştı
Cevapla
Django
Apple ikili kamera sistemini İphone 7 Plus modelinden beri kullanıyor. Yeni keşfetmiş sayılmaz yani.
Cevapla
G@kko
Iphone dan ise tüm dostlara OPPO tavsiye edim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.