Honor 200 serisi küresel lansmanı netleşti

Honor, 200 serisi modellerinin küresel lansmanını yakında gerçekleştirecek. Bu seri, Honor’un 4 katmanlı yapay zeka mimarisiyle geliyor.

Honor 200 serisi küresel lansmanı netleşti

Honor, Çin'de 27 Mayıs'ta Honor 200 serisi akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. İlk etapta Honor 200 ve Honor 200 Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor. Marka, bu serinin küresel lansman tarihini de duyurdu.

Yakın zamanda Avrupa'daki VivaTech etkinliğinde yapılan duyuruya göre, Honor 200 serisi akıllı telefonlar için 12 Haziran'da bir lansman etkinliği düzenlenecek. Marka, bu yeni cihazların Google Cloud ile geliştirilen Honor’un 4 katmanlı yapay zeka mimarisini barındıracağını da açıkladı.

Honor 200 serisi küresel lansmanı netleşti - Resim : 1

Honor 200 serisi küresel lansmanı netleşti

Honor 200'ün Snapdragon 7 Gen 3 Enhanced versiyonu ile güçlendirilmesi beklenirken, Honor 200 Pro modelinde Snapdragon 8s Gen 3'ün yer alacağı öngörülüyor. Pro modelin 1.5K çözünürlüğünde bir ekran, 50MP ana kamera ve 2.5x optik, 50x dijital zoom özellikli 32MP telefoto lens ile gelmesi muhtemel. Ayrıca 5.200 mAh kapasiteli bir batarya ve 100W hızlı şarj desteği bulunacağı düşünülüyor.

Her iki model de çeşitli renk seçenekleriyle sunulacak. Pro versiyon Yeşil, Beyaz, Pembe ve Siyah renklerde, standart model ise Mavi, Beyaz, Pembe ve Siyah renklerde satışa çıkacak. Honor'un bu yeni seri ile akıllı telefon pazarında nasıl bir etki yaratacağı ve kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı büyük merak konusu. Teknoloji dünyası, 12 Haziran'daki lansman etkinliğinde daha fazla bilgi edinmeyi bekliyor.