Honor 30S iki farklı renk seçeneğiyle gelecek

Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor’ın yeni orta segment modeli iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. İşte Honor 30S hakkındaki son detaylar.

Honor 30S iki farklı renk seçeneğiyle gelecek

Honor önümüzdeki dönemde orta segmentteki model yelpazesine yenilerini ekleyecek. Bilindiği üzere Honor akıllı telefon pazarının lider isimlerinden biri olan Huawei’nin yan kuruluşu. Ülkemizde de hayli uzun bir süredir kurumsal olarak faaliyetlerini devam ettiren Çinli üretici, önümüzdeki günlerde Honor 30S modelini tanıtacak.

Honor 30S iki farklı renk seçeneğiyle gelecek

Kısa süre önce Honor 30S hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıkmıştı. Bu detaylarda telefonun 4’lü bir ana kamera modülü ile geleceği ve kamera kurulumunun dikdörtgen şeklinde olacağı belirtiliyordu. Nitekim sızdırılan son görseller de bu iddiaları doğrular nitelikte.

Geçtiğimiz gün Honor 30S için iki yeni görsel sızdırıldı. Bu görsellerle birlikte sızdırılan raporda ise telefonun iki farklı renk seçeneğiyle geleceği yazıyordu. Dilerseniz aşağıdan bu renk seçeneklerinin nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

Honor 30S iki farklı renk seçeneğiyle gelecek - Resim : 1

Honor 30S iki farklı renk seçeneğiyle gelecek - Resim : 2

Temelde iki renk beyaz ve turuncu olarak görülüyor. Fakat Honor bu renkleri biraz daha kabartarak açıklayacaktır. Örneğin gün beyazı, prizma turuncusu gibi. Malum son dönemde renklerin önüne bu tarz fantastik sıfatlar koymak moda oldu.

Honor orta segmente hitap eden yeni modellerini bu ayın sonlarına doğru tanıtmayı planlıyor. Elbette malum gündemde, neyin ne zaman gerçekleşeceğini kestirmek pek kolay değil. Yine de bekleyip göreceğiz.