Mobil

Honor Magic 3 bomba gibi geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Honor Magic 3 lansmandan önce en net haliyle görüntülenmişti. Şimdi akıllı telefon Geekbench'de kendini gösterdi.

Honor Magic 3 bomba gibi geliyor!

Honor Magic 3 daha piyasaya sürülmeden farklı platformlarda karşımıza çıkmaya başladı. Bugün yayınlanan bir klip ile tekrar kendini gösteren cihazın ekran ve soğutma sistemi de belli oldu. Kısa klipte, çift selfie kamera sistemine ev sahipliği yapacak ekranıA da görmüş olduk. Bunlara ek olarak soğutma sisteminin de bir animasyonu gösterildi.

İlgili haberlerde, Honor Magic 3 ayrıca ELZ-AN10 model numarasıyla bir Geekbench listesinde de görüldü. Cihaz, çok çekirdekli departmanda 3.556 puan elde ederken tek çekirdekli puanı ise 10.257 olarak listelendi. Snapdragon 888 Plus ile gelen cihaz yazılım tarafında Android 11 ile yönetilecek.

Honor Magic 3 bir başka videoda daha karşımıza çıktı

Dün ayrıca CEO George Zhao'nun paylaşımlarında Honor Magic 3'ün arkasına bir göz atma şansına sahip olmuştuk. Telefon daha tanıtılmadığı için kılıfla gösterilse de cihaz hakkında fikir sahibi olduk. Cihaz, üç 64MP kamera, bir ToF / 2MP derinlik kamerasının yanında 50MP kamera dahil olmak üzere beş arka kamera taşıyacak. Honor, Magic 3'i 12 Ağustos'ta tanıtmaya hazırlanıyor.

Honor Magic 3 depolama tarafında ise, 8 GB RAM+ 128 GB depolama alanına ek olarak 12 GB RAM+ 256 GB alan ile 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı seçenekleri sunacak. Fiyat kısmında 615 dolar civarı bir fiyat skalası verilse de net olarak resmi lansmanda belli olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.