Honor Magic 5 Pro kamerası ile şaşkına çevirdi!

Çok yakında tanıtılacak olan Honor Magic 5 Pro, Guinness rekoru kırılma anının çekilmesine büyük rol oynadı. İşte tüm detaylar.

Honor Magic 5 Pro kamerası ile şaşkına çevirdi!

Honor Magic 5 Pro tanıtımından önce yeni gelişmeleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Guinness Dünya Rekorları resmi Twitter hesabı, Magic 5 Pro'nun kamerasının bir basketbolcunun rekor kırma sahnesini çektiğini açıkladı.

Honor Magic 5 Pro, Guinness rekor anının çekilmesine yardımcı oldu

Londra'da yer alan bir basketbol salonunda sporcu, bacak arası smaç girişimi rekoru kırmaya çalışırken Honor Magic 5 Pro görevdeydi. Rekor kırılma anını yakalamak için salona Magic 5 Pro yerleştirilmişti.

Akıllı telefon kapsadığı AI teknolojisi ve üstün özellikler ile basketbolcunun rekor kırma anını başarıyla çekti. Magic 5 Pro, rekor anını çekmesi ile birlikte bekleyenlerinin beğenisini topladı. Ayrıca Guinness Dünya Rekorları, Honor'u ve yakında tanıtılacak olan Magic 5 Pro akıllı telefonu tebrik etti.

Honor Magic 5 Pro 27 Şubat'ta tanıtılacak

Resmi bilgilere göre Honor Magic 5 Pro, İspanya'da gerçekleştirilecek olan Dünya Mobil Kongresi'nde (MWC) tanıtılacak. Yani akıllı telefonun 27 Şubat tarihinde tanıtılacağını anlayabiliyoruz. 

Honor Magic 5 Pro

Akıllı telefonun dikkat çeken kamera sisteminde yer alacak lensler gizemini koruyor ancak sunacağı özellikleri hakkında birkaç detay mevcut. Bilgilere göre Magic 5 Pro, dört adet zoom özelliğine sahip olacak. Bunlar sırasıyla 0.5x, 1x, 3.5x ve 5x yakınlaştırma olacak. 

Telefona dair diğer bilgileri 27 Şubat tarihinde yer alacak resmi tanıtım ile sizlere aktaracağız. Takipte kalın.